Lásky čas (2013)

O tento nelehký žánr se pokoušelo už mnoho lidí, ale smekám nad R. Curtisem, s jakou lehkostí tento úkol zvládl. Film měl vše - obyčejně neobyčejný příběh, zápletku, vtip a nepřehnaný spád. 5* si rozhodně zaslouží

Go Goa Gone (2013)

S lehkostí a vtipem ztvárněný úvod filmu, včetně indické angličtiny, mě opravdu pobavil a zaujal. Tedy jen do doby, než se měli vydat na ostrov. Poté se až do konce filmu byla k vidění pouze otřelá a hloupá fraška

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Skvělý nápad v rukou amatérů telenovel (jak působí) je důkazem, že ani protekce zasloužilého názvu SG a přítomnost hrdinů SG1, tvůrcům paskvilu SGU nepomůže. Dalším velkým hřebíkem jsou dlouhé a nudné dialogy o ničem a scény ze soukromí hrdinů, jako by se snažili jen nahnat minuty na další díly a zapomněli na příběh. Viděl někdo ze scénáristů SG1, nebo SGA? Divím se, že se takovému propadáku R.D.Anderson propůjčil

Don Jon (2013)

Scénářem krátkometrážní film natáhnutý na 90 min. Svůj účel to získalo, všichni vydělali a úplný propadák to není.

Enderova hra (2013)

Dětská pohádka o 4 hercích a 20-ti děckách, na kterých závisí lidské přežití, jak už jsme zvyklí. Scénář je opravdu primitivní

Po zániku Země (2013)

Celý film proležet a jen odříkávat text, za to Will nemoh chtít moc velký honorář, ne? :-) Aspoň, za filmové prachy si užili rodinnou dovolenou... Protože film je opravdu o ničem. Dlouhé a prázdné dialogy, záběry na válejícího Smithe a ufňukánka v přírodě. Celý film se sctvrknul jen na to, že má vylézt na sopku a zavolat pomoc... Scénárista, Smith i režisér se fakt zapotili

Imigranti (2009)

Velmi pěkný a nevtíravý snímek, kde se několik životů vzájemně ovlivňuje a aktéři někdy hloupě vsází nejen svoji budoucnost v "nadějné zemi".

Cargo (2009)

Pěkné efekty, slušný střih, špatný výběr herců a mám pocit, že herci děj hrají více pro sebe, než pro film. Nedotažené děje a často i trapné - viz něco jako "milostná scéna", boje.

Prometheus (2012)

Skvělé efekty, kamera a typický režisérský styl, bohužel Ridleymu svazoval ruce scénář Damona Lindelofa. Klasická americká hloupost, kde místo, aby na největším lidském projektu byly největší mozky, profesionálové a experti vytrénovaní pro takhle důležitou misi, jsou na palubě emočně nestabilní rádoby vědci. Škoda vyplýtvané skvělé myšlenky a Ridleyho umu.