Mys hrůzy (1991)

Není co dodat, dokonale natočený film se spoustou nápadů a naprosto vynikajícím střihem.

Milujte svého zabijáka (2002)

Film má výborné tempo, okamžitě vtáhne do děje a i když je mu nutné přiznat určitou roztříštěnost a možná nedostatečné prokreslení motivací některých postav, tak se jedná o povedený debut, který zdobí příjemné herecké výkony Sama Rockwella a půvabné Drew Barrymore a roztomilá camea zpřátelených hereckých hvězd.

Malá Miss Sunshine (2006)

Skvělý film, povedené herecké výkony-zajímavý příběh, neotřelý humor, co víc si přát??

Eragon (2006)

Hrozné, hrozné a ještě jednou hrozné..Příšerné herecké výkony, trapné dialogy a příběh jako obkreslený z jiných mnohem vydařenějších filmů..Z úplného dna tento film vyzdvihují pouze létací scény se solidně provedenou digitální Safírou a poutavá hudba..Jinak je to ztráta času..

Smrtící nenávist 2 (2006)

Zbytečné pokračování, bez špetky invence..Takashi Shimizu se ukazuje jako unylý režisér, který by neokázal vystrašit ani moji babičku...

Casino Royale (2006)

Jedna z nejlepších bondovek, která byla kdy natočena.Příběh velmi poutavý a zábavný,Craig dobrý(ano, nečekal jsem..) a kouzelná a velmi krásná Eva Green byla pro mě lákadlem už dlouho před premiérou..Jen tak dál Bonde..

Skrytá identita (2006)

K novému filmu mistra Scorseseho jsem přistupoval velmi kritickyJeho posledníí filmy mě příliš nenadchly a připadalo mi jakoby Scorsese ze svého talentu už všechno vyčerpal.Se Skrytou identitou se však vrací v nejlepší formě a přináší vyjímečný filmový zážitek.Byl napínavý,plný skvělých hereckých výkonů(DiCaprio předvádí zatím nejlepší herecký výkon ve své dosavadní kariéře) a poutavé hudby.Zobrazuje i velmi zajímavé myšlenky vztahující se ke dnešní zkorumpované společnosti a životě vůbec.Pro mně jeden z nejlepších filmů roku...

Auta (2006)

K tomuto filmu jsem měl zpočátku výhrady.Ty se ale vytratily s prvním shlédnutím tohoto kouzelného snímku.Skvělá hudba, příběh několikrát použitý ale světe div se tady to funguje nově a zcela originálně.Po vizuální stránce film působí svěže a moc hezky na pohled.Pixar zkrátka animované filmy dělat umí a já se moc těším na další...Věřím, že nebude horší než předchozí...

Žena ve vodě (2006)

Tajuplná atmosféra byla opravdu kouzelná.Není důležité, že postavy se chovají nelogicky,že příběh není dostatečně prokreslen a je celkově zmatený.Ne, to zde není důležité.Důležitá je atmosféra a opravdu skvěle napsané postavy.Každá je něčím zvláštní(Young-soon rulez) a každá je skvěle zahráná.Zdálo se mi to více vtipné než strašidelné, ale celkové vyznění bylo moc příjemné

Americká krása (1999)

Neuvěřitelně krásný film, ve kterém znovu a znovu nalézám spoustu věcí, které mi ukazují krásu na světě.Film, který mi rozhodně změnil život.