Susotázs (2018)

Lahodný krátkometrážny dokument s predpokladateľným príbehom, ale spracovanie bolo veľmi pekné. 4*

Mrazivá pomsta (2019)

Originál som bohužiaľ nevidela, lebo som o ňom nevedela, to by som si rovno pozrela ten. Musím uznať, že čierny humor v tomto filme funguje neskutočne dobre. Za prvé je spôsob, ako je adresovaná smrť účinkujúcich bombovo spravená a zábavná a koniec je tiež perfektný. Ale samotný príbeh nuda. 3*

Julie a Julia (2009)

Milučký dvojpríbeh, ktorý sa zaroveň prepletá. Oceňujem, že sa nakoniec Julie s Juliou nestretla a nepotrebovala jej uznanie na úspech. A kuchárska tematika, to je moje :) 3,5*

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Leonardo a Brad perfektne ladia a keby ten film netrval tri hodiny, aj by som sa viac pobavila. Každopádne som pri pozeraní vôbec nemala naštudované, že to je podľa skutočnej udalosti a mám tam hľadať reálne situácie a osobnosti. Rola Margot Robbie mi prišla veľmi zbytočná a až po odpozeraní sa dozvedám, že sa okolo toho celého príbeh točí. Veľmi zmätočné, pre mňa celkom bezcenný film. 3* len za lahodných chlapcov Brada a Lea.

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Black Mirroru zdá sa začínajú dochádzať nápady. Celkom sa to dalo pozerať, ale očakávala som viac šokantné a hĺbavé myšlienky. 3*

Podfukářky (2019)

Celkom originálny koncept a keď neviete, čo pustiť komédio-chtivej mame, toto vás zachráni. Škoda, že to nemalo trošku viac vtipnejších vtipov a menej gýčových momentov. 3,5*

Rozvod (2016) (seriál)

Seriál ma celkovo veľmi bavil. Robert je výnimočný srandista a čo slovo, to perla. Frances bola taká zmätená, že sa to už viac nedá a to tomu celému dodávalo šťavu. Prvé dve série to zdvihli, trojka ma neupútala a zaobišla by som sa bez nej. Za scenár 4*

Rozvod - Série 3 (2019) (série)

Tretia séria bola vtipnosťou dosť nevyrovnaná v porovnaní s ostatnými sériami. Nespomínam si, že by som sa nejako extra bavila. Príbeh sa skončil veľmi "nešťastne" a nezanechal vo mne dobrý dojem z celého seriálu. Mohli tam dať aspoň nejaký vtip na koniec, nech si to pamätám v dobrom. 3*

Úžasná paní Maiselová - Série 2 (2018) (série)

Ja som sa nesmierne pobavila, dokonca viac ako pri prvej sérii. Midge má šťavu a každá scéna s Abe-om je pre mňa kolotoč zábavy. Teším sa na trojku :) 4*