Světová válka Z (2013)

Tak jak mi vstávají chlupy vzadu na krku s každým vysloveným "zombie", tak tentokrát jsem to shlédl až do konce...

Muž z oceli (2013)

Skvělá záležitost. Zcela nový pohled celý odznovu a povedl se! Jediný co mi tady chybělo byla ona prapůvodní znělka u které se člověku dělá husí kůže vzadu za krkem. A pravda bylo to s trochu rychlejším střihem, ale tak akorát na hranici únosnosti. Russell byl skvělý a Henry Cavill opravdu JE superman. Plný počet.

Milionář z chatrče (2008)

Na to kolik se o tomhle filmu nažvanilo, mě dost zklamal. Tolik přehánění jak výborné to je a přitom na mě film působil až tak nějak pohádkově trapně. Celý ten nápad mladý Ind, šílená výhra, tolik štěstí v neštěstí. No jak na to teď vzpomínám až mě to vzteklo jak ubohý to je.

Krajina přílivu (2005)

Mě to velmi bavilo, všechno toto dění filmu sledovat z pohledu malé holčičky, která má steží představu o realitě. Která vlastnoručně posílá tatínka "na dovolenou". Mě to přišlo velmi zajímavé!

Jak přicházejí sny (1998)

Mě sentimentalita a romance v tomhle snímku brnkla krásně do noty. Velmi pěkný příběh, moc hezký nápad jak to asi vypadá na nebesích a celkově tam zaznělo pár hezkých myšlenek. Zanechal ve mě dojem tento film.

Ospalá díra (1999)

Užasná podívaná mistra temna. Pohádkový námět v Burtonově podání naprosto úchvatné. K tomu se ani nedá víc nic říct, než skvělé.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Užasle jsem civěl na zkoprnělou postavu Brada Pitta, s jakou jak to bylo řečeno i ve filmu ,,nesmělý tím nejsvůdnějším způsobem". Výborný nápad, skvělé provedení a výtečná hudba. Antony jako Will Parrish zvyklý mít vše pod kontrolou zjišťuje nakolik hořce pokora zasahuje jeho nitro. Ještě od Pitta s jeho uchvatným výrazem suveréního nováčka ve světě lidí.

Jádro (2003)

Skvěle řečeno níže: ,,něco mezi Armageddonem a Drtivým dopadem". Film co určitě neurazí a dovolí se dvě hodiny odlehčit alespoň trochu jiném tématu než pádu vesmírného tělesa na zemi. Pln nesmyslů a sentimentu, přesto vhodně vsazených tak, že mi to ani jako kýč nepřišlo. Takový hezký střed.

Pokojný bojovník (2006)

Cením velmi stravitelně a hezky podané myšlenky, které určitě stojí za objevení. Jen obava, že o nic nového pod sluncem se nejedná, teda alespoň u mě.