Hamlet (1990)

Strašné. Představy hollywoodského režiséra a herců o Shakespearovi. Mel Gibson jako rozervaný melancholik Hamlet? Cha Cha Cha.

Pretty Woman (1990)

Sen každé dívky. Potkat mladého, krásného, tajemného, oduševnělého, citlivého milionáře.

Zámotek (1985)

Milé a nenáročné.

Kid (2000)

Nudné a rozvláčné. Dlouhé dialogy o ničem. Sympatický a mladý Willis.

Ať žije svoboda (2013)

Jak je možný, že ti Italové točí tak skvělé filmy jako v 70 letech? Toni Servillo je špica. Mimochodem je o rok mladší než já. Je to strašné být vrstevníkem takových dědků, když se cítím na 25.

Orel Deváté legie (2011)

Protože se celý život zajímám o dějiny Římské říše jdu proti proudu a dávám 5. To že se rozpadla Římská říše a zvítězili křesťané vrhlo Evropu o 1 000 let nazpátek.

Má je pomsta (1995) odpad!

Panebože kdy Tereza Brodská konečně dospěje a uzná, že se herecký talent nedědí? Vždyť je to trápení pro ní i diváky.

Panský dům (1988) (seriál)

Pokud chcete poznat způsob myšlení Číňanů a Japonců a jejich pohled na nás Evropany. Románová sága je lepší v knize.

Iron Sky (2012)

Mě se to líbilo. Taková roztomilá ptákovina. Ono je to jako parodie natočené. Papundeklové pevnosti, fanatismus i po padesáti letech na odvácené straně měsíce. Je v tom znát zvláštní severský humor vizte knihy finského humoristy Arto Paasilinny Autobus sebevrahů, Stará dáma vaří jed a další ...