Vlci (1990) (TV film)

Velmi kvalitní a velmi znepokojující. Hvězdné obsazení. Němec, Postránecký, Kostka, Prachař, Skopal, Vašut a další.

Štěstí (2005)

Odpudivá Aňa Geislerová ve své nejodpudivější roli. Film jsem shlédl náhodou a dodnes toho lituji.

Panství (1999) odpad!

Dejdar je bytostně nesympatický nafoukaný člověk. Pokud si někdo kdo nemá žádné zkušenosti s produkcí půjčí 150 000 000 korun, najme zahraničního režiséra, který předtím točil video hry a partu vysloužilých hvězd a béčkových zahraničních herců nezaslouží si nic jiného než si nabít ústa. Scénář a provedení připomíná televizní detektivku, která se dá natočit za zlomek částky a umělecký zážitek by byl stejný. Roztahané, nudné, nevtipné, Dejdar hraje jako ochotník. Druhá polovina špatná parodie. Proč ty trapné narážky na český původ detektiva? Natáčeli na Sychrově a v Průhonicích. Nemohli si vybrat lépe.

Království nebeské (2005)

Orlando Bloom je oživlé dřevo. Film v podstatě zavraždil. Slabé 2.

Čtyři lvi (2010)

Poletíš k támhle tomu domu bratře Vráno. Al Káida už není co bývala. Natočit takovej film a Christopher Morris se klidně špacíruje po Londýně. Můžete to pochopit jako parodii na muslimy. Já v tom vidím posunutý význam, že každé náboženství ohlupuje lidi. A přitahuje hlupáky a manipulátory. Například když papež uprostřed epidemie AIDS zakazuje Afričanům používat kondomy. Jsem hrdý na to, že Česká republika bude díky vysoké vzdělanosti první ateistickou zemí na světě.

Hra na pláč (1992)

Velmi zvláštní film s neobvyklou atmosférou. "Už jsi si někdy sbíral vyražené zuby zlámanými prsty?" Otázka bývalého příslušníka IRA drzému stavbyvedoucímu.

Barva peněz (1986)

Začátek trochu rozvleklý. Druhá polovina je dynamičtější. Excelentní stárnoucí Newman. Mladičký nevycválaný Cruise dává tušit velký talent. Malá role pro začínajícího Foresta Whitakera známého z Hry na pláč a Posledního skotského krále.

I am fishead (2011)

Spojení psychopatického chování s antidepresivy to je teda hustá psychopatická manipulace.

Babovřesky (2013)

Troškovy filmy jsou pro dolních 10 miliónů. Pochopte to. Proto je to takový kasovní trhák. Většina lidí nechce myslet. Ani v kině.