• Krátkometrážní

Spálené vzpomínky (2007)

Stálo to za hovno. Jediný dobro, co jsem tady přijmul, byl Del Toro. Lidi by neměli přirovnávat jeho k Pittovi, ale Pitta k němu, protože Toro je lepší. Halle to možná zahrála dobře, ale sledovat hodinu a půl její roli, jak se chová jako arogantní pí*a, to je fakt utrpení. Je to celý strašně kýčovitý, nechutně ohraný, a hlavně příšerně nudný a trapný. Zuzanko, mazej kurva k pultu, tadytěch americkejch sraček už tu je fakt dost..

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Hezká pohádka o přátelství.. Megašílenej Adrien, historická hudba, krásný čínský prostředí a kultura. ALE, je to straaaaašně predictable, beeee, to je přece nudaaa. Slepej uřvanej kid mi šel chvílema na nervy.. A těch pět minut příběhu z přítomnosti ? Tak to je úplnej úlet.. Jinak to ale ničim nějak extra neurazí, prostě taková pohodinda..

Mami! (2014)

Čekal jsem na to tak ZPÍ**NĚ dlouho ! A očekával nejvíc, což bejvá většinou kámen úrazu. Nezklamalo mě to, ba naopak. Výborný drama, pro mě jenom další důkaz toho, že kanadský filmy sou příšerně podceňovaný, přitom jsou lepší než americký.. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl ( i když ten konec mohl asi vykvést trošku líp a trošku jinak ), nápad roztáhnutí obrazu je naprosto geniální..

Focus (2015)

Vždycky mám rád, když se mnou film trochu vyjebe. Bohužel se to stává prachbídně málo, no teď to přišlo. Tenhle film mi odpanil prdel, vrazil do mě pořádnýho černýho macka . Každopádně Ficarra s Requou tohle umí, megarychlej děj, ani nestíháte zaregistrovat co všechno se změnilo, co všechno je vlastně hra, podobně jako v Crazy Stupid Love. Mám pocit jako kdyby spolupráce těchhle dvou + Uraty gradovala od průměrnýho Phillipa Morrise (nicméně to může omlouvat že je to natočený podle skutečnosti) k parádnímu Focusu.. Hlavně posledních 20 minut mě přesvědčilo o jasnym plnym počtu.

Lucy (2014) odpad!

Panebože co je tohle za sračku ? Co je to za teorie ? Jediná, která mě zaujala, je 20 procentní delfín . Doufám že můj mozek taky expanduje.

The Captive (2014)

No, chvílema jsem teda nevěděl, jestli jsem v minulosti, nebo v přítomnosti .. Možná se mi to i líbilo, každopádně za pár sekund to bylo vždycky objasněný. Mireille byla dost přesvědčivá, i když jako postava ve filmu, kdy celou dobu (8 let?) dávala ztrátu dcery za vinu manželovi, za to bych jí rozmlátil hubu . Kevin zahrál božího psychouše! Dokázal, že umí hrát.. Vesměs nízký hodnocení mi smazalo veškerý očekávání, takže mě to dost příjemně překvapilo, i když možná nemělo, protože kanadský filmy jsou podceňovaný. A jelikož mám rád Ryana, a byl to dost kvalitní krimi thriller, dávám full.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Je to kouzelnej film, fakt .. Kouzelná hudba, hezkej příběh. Vera mi tady brala dech, byla nádherná, a byla úžasná ! Ale nemůžu prostě hodnotit líp, když po celou dobu cejtim vztek. Nekouká se mi moc hezky na válku z pohledu zasranýho nácka kterej pálí "odpad" v komoře . . Každopádně to ve mě zanechalo velkou stopu.

Training Day (2001)

Cival, Lima, Hardy a Renton to tady vpodstatě řekli za mě.. Výkony výborný, film slabší ..

Ctihodný občan (2009)

Dám tři, ale servírovat budu spíš kritiku. Místo Krimi bych tam dal Sci-fi, to je první věc. Jamie, i přestože se snaží, je jako tofu. Mdlý, nevytvarovaný, hnusný. Já radši pořádnej steak, třeba Denzela.. K Butlerovi ani nemám přirovnání, protože ten je tak nudnej, a tak prkennej, že sem s nim fakt dvě hodiny trpěl. Takže k celýmu filmu mám přirovnání, který třeba mnoho lidí nepochopí, ale nějak nemám náladu dávat vysvětlivky. Je to jako nádherná holka z centra, oblečená v LV kabátku s kabelkou od Korse, chodící v Louboutinkách. Každej by jí samozřejmě chtěl, bohužel většinou tahle holka neumí ani poškrábat brambory, natož uvařit dobrej čaj. Je to prostě velkej americkej obal, přičemž Brown je snímek lepší, a Plivu na Váš hrob dokonce srovnatelný. Tááákže 60%

PROXY: A Slender Man Story (2012)

Horory nemám rád, protože 90% z toho jsou absolutní hovna bez smyslu, tady dávám 3* jenom protože Slender je boží.. Ale jinak teda tenhle filmíček nemá nic společnýho se strachem..