Doktor Strange (2016) odpad!

Ježíšikriste, aktuálně 76%....bullshit, totální ztráta času, debilita. Tato trapnost ukončena po cca 30 minutách - nekoukatelné.

Odpojit (2012)

4,5* | American Beauty 2.0

Příchozí (2016)

Variace na věčné téma neúprosnosti času, lidské konečnosti, potřeby komunikace...silné, skličující, geniální dramaturgie a hudební doprovod. Temný, intenzivní a sci-fi laděný (sci-fi obálka zde skutečně slouží čistě účelu zvýšení "stravitelnosti" publiku) film, silně mi připomínající poselstvím Lásky čas. Na 5* ale ještě něco chybělo...PS: kdo očekává "jen" inteligentní čistokrevnou sci-fi, bude zklamán.

Kolotoč (1996) (pořad)

Milej chlapec :-]

Na pokraji slávy (2000)

Slepenina amerikanoidních klišovitých pseudocool a pseudochytrých blábolů, neuvěřitelně naivní a povrchní. 1* za kameru. Pro mě naprosto nepochopitelný hype (84%) zde na ČSFD.

Cesta za miliardou hvězd (2014)

Osa vyprávění, jakýsi příběh o proměně chápání okolního světa, zejména ve vztahu ke hvězdám je zajímavý, nicméně forma jejího provedení mi přivodila jistou skepsi. Podle mého názoru chaotické vysvětlení principu měření hvězdných vzdáleností pochopí nejspíš málokdo. Pro problematikou zcela nedotčené díky obstojnému grafickému ztvárnění asi zajímavé, pro mírně pokročilé přínos spíš minimální. Ale projektu Gaia držím palce....