Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Kdo poznal drogy, tak určitě lituje spousty věcí, ale ne toho, že si mohl plně vychutnat tenhle opus stavům mimozemským. Johnny Depp tady ani snad není Johnny Depp. Nejlepší část filmu je, když se KONEČNĚ, po všech těch sílenostech, dostanou na onen pouštní závod, což byl cíl celé cesty a po asi 5 minutách zmatení uprostřed prachu prostě jen jedou zase pryč :) Ale nezapomenutelných scén je tady mnohem víc. Druhý takový film neexistuje a ani nikdy nebude...

Koupili jsme ZOO (2011)

Do zoo sice už chodit nemůžu, na to je mi příliš líto těch němých tvorů za mřížemi. Ale do téhle se klidně někdy i vrátím :)

Ally McBealová (1997) (seriál)

Nesnáším postavu Ally McBeal, ale všichni ostatní členové, téhle nerealistické právnické firmy, jsou k sežrání :)

Vyměřený čas (2011)

Leonard tady zahrál docela dobře, jen ten Sheldon tady vypadá úplně jak Justin Timberlake :) Kvalitní sci-fi, kde místy trochu zpracování zabíjí skvělý námět, ale 5* pořád v klidu.

Modrý blesk (1999)

Dost nadprůměrná komedie. Ale nejde se na to určitě dívat víckrát, sranda zde totiž stojí na "nečekaných" situacích....

Rocky (1976)

Ať si každý říká co chce, ale Sly prostě umí hrát ! Sice neumí moc artikulovat, polovinu slov si z jeho úst musí divák spíš domyslet, ale tu kuráž v očích prostě třeba takovej Channing Tatum fakt nikdy mít nebude :)

Dredd (2012)

Škoda, že se nedávají Oskary zbraním. Soudcovská více-účelovka s hlasovým ovládáním by si jej totiž zasloužila. Mně tenhle remake docela sedl.

Wyatt Earp (1994)

Já tomu vlastně nemám ani co vytknout, ale prostě jsem po zhlédnutí neměl chuť zavěsit si kvér nízko u pasu a jít se postavit vlastnímu osudu s plesnivým doutníkem mezi zuby. A to u těch 5* westernů mám pokaždé :)

Útěk (1972)

Fast and Absurdus, NfS, Matrix? Kdepak, nejlepší honička je v The Getaway!

Velký útěk (1963)

Zvláštní, že film odehrávající se v zajateckém táboru uprostřed nacistického Německa, může mít tak odlehčený "skautský" náboj. Dobrodružná klasika to je však určitě právem. Možná bych dal 4*, ale Steve McQueen na motorce to zachránil. Však mu to na ní šlo až tak, že nakonec hrál i nácka na motorce za ním. Dnes má každej hlavní herec 3 dabléry na kaskadérské kousky, Steve McQueen zas naopak klidně zaskočil místo kaskadéra a za to palec hore.