Show! (2013)

... stejně jako major zeman by se tohle mělo vysílat do škol s jasným komentářem ! a pasákům nezletilejch, typu taťky "podivej se na sebe jak vypadáš / co to břicho / ty hrozný zuby / už jsem je třikrát prodal na oslavu" (davida, renče a další podobný zhovadilce nevyjímaje) zatnout bez pardónu a odkladu tipce ! ... kroutili se mi u toho studem a hnusem i nehty na nohou a měla jsem potíž to vůbec dokoukat - apropó, Bohdan je dobrej ...

Divoši (2012)

Pánové Nic osobního a Sračky jako kaviár se mi taky líbili (vivat takovýmu zrovnoprávnění), jen jejich slečna mi nějak iracionálně připomínala Agátu Hanychovou a tak jsem k ní ani přes všechnu svou úpornou celominutážní snahu prostě nepřilnula (nebožebyjenom závist ?). Chvílema to bylo ale hlavně takový jako nevkusně nevěrohodný (hlavně Salma - ale i chudák Travolta tu vypadá jak hranatější vydání Ivana Mládka, čili ho těžko někdo chce brát vážně...) - a to je moje asi hlavní výhrada (mimo třeba ty obě stejně blbý varianty víte kde) ! Kouká se na to ale celkem dobře, takže mé tři hvězdy jsou rovny slabým čtyřem.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

v MIB, ani GB nejedu, ale pro ex-duda mám slabost a tohle béčko ukojilo mé některé večerní touhy a proto tučňáková děkuje a přeje i ostatním pěkně proflákané večery nenáročného diváka

Pina (2011)

Tak to se vážně moc omlouvám, ale tohle nezvládnu. Plakátek vyloženě krásnej a komentáře dojemný.

Jelena (2011)

Z počátku jsem z nehybný větve byla taky jelena, poněvadž nebylo jasný, jestli není pauza, nebo kousnutej komp - ale pak, vlastně hned po kaši, fakt dobrý ... !

Piraňa 3D (2010)

I ty Brute ! Vůbec si nedovedu představit, že bych se na tyhle cecky musela koukat navrch ještě 3d brejlema ... !

Umělec (2011)

Nehledala bych v tom žádný ART. Prostě milé, příjemné pokoukání, skvělý Jean. Hudbu bych si i já dokázala představil vyladěnější. Tohle by měl být co do kvality a kreativity, dle mého, takový ten běžný filmařský mainstreamový standard.

Vlk z Wall Street (2013)

Stejně votravný jako "chlapi sobě to rádi hořký nevyměknem", jenom podstatně delší .... Za asi dva vtipný momenty, asi dva dobrý záběry a asi dvě slušný samopromluvy to fakt nestojí (ba vůbec nic tam pořádně nestojí) ... Takovejch filmů vo fakt hodně šukání - takovejch filmů vo fakt hodně šňupání - takovejch filmů vo fakt hodně prachách a prohnilosti - že co je na tom ještě proboha zajímavýho ?! - že je to tu 3v1 ? nebo že je potvrzený, že takový hovádka fakt po světě choděj protože životopisné ?

Fair Play (2014)

Super ! Pouštěla bych to v hodinách občanky. Tomáš byl debil, už když pěl to své Ahóóój - ostatní skvělí ! Klobouk a houšť.

Ida (2013)

polsko/dánská jeptiško-židovka v partě se soudkyní procesů padesátých let v čb podání - co ještě víc potřeba k tomu, přesvědčit drahýho parťáka, kterej má rád hlavně optimistický filmy, aby šel s váma do kina ... ? nakonec byl spokojenější, než já, vyhlášená depkařka - čili k přežití v pohodě, ale pro mě tam chybělo to něco, co sice netušim, co přesně je (něco jako další emoce navrch pod povrchem ?), ale co schází, aby se mě film fakt nějak zásadnějc dotknul (řekla bych, že je tohle možná ten druh pokoukání, co se v souhrnu líbí víc chlapům ... ?) .... btw ale to okno byl fakt majstrštyk !