Sloužit Sáře (2002)

Myslím si, že kdyby mi někdo nabídnul místo 5000 dolárů 1 000 000, tak bych taky změnil na věc názor. Jedná se o docela vtipnou komedii, kde je místo i na nějakou tu romantiku... 70%

Kráčející skála (2004)

Jsem drsňák, tak proč bych do toho podniku nenapochodoval s brokovnicí? A nebo ne, vezmu si jenom tohle 1 a půl metrový párátko. Celý film je v režii Dwayna Johnsna, takže pokud ho máte rádi, tak si film pusťte a pokud ne, tak...

Drž hubu! (2003)

Když se v tomto filmu spojí inteligence Gérarda Depadiea a ukecanost Jeana Rena, tak nemůže jít o špatnou komedii. Kdybych tak měl takové nervy... 90%

Můj soused zabiják (2000)

Ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem tuto akční komedii s parádním Brucem Willisem a ještě lepším Matthew Perrym viděl. Je tam spoustu dobře zpracovaných myšlenek a kdo by čekal, že zubař bude tak odvážný? 90%

Probudím se včera (2012)

Kolik lidí nikdy nepomyslelo na to, jaké by to bylo vrátit se do minulosti a něco napravit? Myslím, že jich moc nebude. Mnohokrát mě tato myšlenka napadla a o tom tady ten film je. Krom toho jsou tam vidět znaky našeho staršího režimu a člověk si může zavzpomínat na dobu svého mládí. 90%

Policajt nebo rošťák (1979)

Zábavná akční podívaná se světoznámým hercem, který provádí takové kousky, které by vás ani nenapadlo. 70%

Čas zabíjet (1996)

Film plný emocí, spravedlnosti, nespravedlnosti, soudu, násilí, pravdy s příběhem, který nemůže přehlédnout žádný lidský cítící tvor. Jedná se o film, kde nehraje roli mozek, ale srdce. Myslím, že tento film by měl být zařazený do 300 nejlepších a ne nějaký o klukovi, který střílí lidi.

Laboratorní krysy (2012) (seriál)

Sice jsem neviděl moc dílů, ale stačilo málo, abych si udělal na tento seriál názor. Je to vymyšleno dobře - děti se super vlastnostma (sice to není žádná novinka, ale nápad je dobrý), ale průšvih je ve zpracování. 50%

Lovci draků (2004) (seriál)

Docela koukatelný pořad o lovcích draků Lian Chuovi a Gwizdovi, kteří se potýkají nejen s problémem přemnožených draků, ale i s problémem lstí, pastí a nečestností lidí.

Eva tropí hlouposti (1939)

Velice povedená a zábavná komedie. Rozhodně se mi to líbilo více než většina dnešních komedií, které musejí pro legraci sahat hodně hluboko.