Konzultant (2013)

Dalo sa na to pozerat, ale ze by to cloveka nejak pobavilo sa uz neda povedat. Film postaveny na dialogoch, ktory nevtiahne do deja. Bolo mi uprimne jedno ako to cele skonci, prislo mi to monotonne a predvidatelne, akoby to malo byt nejake vystrazne video typu "nikdy sa nedajte na obchod s drogami lebo toto sa moze stat"...skratka to bolo take pekne instruktazne videjko :)

Riddick (2013) odpad!

Velmi uprimne vam poviem, ze som uz dlho nevidel taku sracku. Najhorsie je ze ta sracka sa chce tvarit ze je torta. Ne ne ne, mna neoblbne. Beckove (velmi beckove) sci-fi, bez hlbsieho vyznamu ci zmysluplneho pribehu alebo nebodaj pointy. Chcel som dat aspon 1* za toho Dízlaka ale naozaj nemozem, nejde to :(

Helix (2014) (seriál)

Za mna urcite 5*. Serial ma vsetko co treba! Je to taka klasika "epidemiologie", uzavrety priestor, nakaza, zapletka ohladom nakazy, nachadzanie riesenia a objavovanie novych skutocnosti. Je tam stale dost nezodpovedanych otazok a velky potencial vo vyvoji deja. Myslim si, ze mnohi tomu dali nizsie hodnotenie len preto ze serial nekorespondoval s ich ocakavaniami a nedokazali sa od toho odosobnit a hodnotit objektivne :)

Drew Peterson: Nedotknutelný (2012) (TV film)

Je to tak na 2*. Nie je to strasne, da sa to pozerat ale nie je to ani ziadna slava. Na mna spravil najhorsi dojem velmi nesympaticky herec v hlavnej ulohe. Jednu hviezdu davam za to ze som az do konca cakal ako presne to dopadne, divaka film udrziava v pozornosti. Druha hviezda za Kaley Cuoco :)

Gravitace (2013)

Pre mna osobne cisty podpriemer. SPOJLER! Boj o prezitie hlavnej hrdinky, plachtenie vo vesmire za pomoci hasiaceho pristroja a halucinacie plynuce z nedostatku kyslika v mozgu. A samozrejme stastny navrat na planetu Zem a znovuobjavenie gravitacie. Este ze sa pre hlavnu hrdinku obetoval statocny kolega, ktory si samozrejme (tak ako to vo filmoch je) nenasral do tangacov pod skafandrom z nekonecneho vesmiru a pred smrtou preukazal velku davku cti a odvahy. Tretiu hviezdu davam preto ze Sandruska ma aj v pokrocilom veku stale peknu postavu.

Rivalové (2013)

Niki -Chces prezut na hladke alebo ostanes na mokrych? -Na akych ide Hunt? -Na mokrych -Tak aj ja pojdem na mokrych! James -Chces prezut na hladke alebo ostanes na mokrych? -Na akych ide Niki? -Na mokrych -Tak aj ja pojdem na mokrych! Uzasny pribeh dvoch velkych rivalov! Vynikajuco natoceny film, ktory vas ani na chvilu nebude nudit a cas vam ubehne tak rychlo ako keby ste na prednaske bankovnictva hrali Angry Birds. Ti co dali tomuto filmu menej ako 4* by mali prestan zrat vlastne susne, je to vazne nechutne!

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál) odpad!

Keď som pozeral prvý diel hovoril som si, že to bude zrejme môj nový obľúbený seriál no asi som bol príliš zaslepený obľubov tematiky AVENGERS. Keď som totižto videl druhý diel....bola to katastrofa. Mal som pocit akoby som pozeral animák od Walt Disneyho, ktorý má mať na konci krásne ponaučenie pre detičky. O predvídateľnosti celého deja ani radšej nehovorím! ODPAD!

V zajetí démonů (2013)

Po veeeeeeeeelmi dlhej dobe konečne horor, ktorý bol síce nie príliš originálny ale za to desivý, uveriteľný a s dobrým tempom. Sám by som si to nepozrel večer ale s bandou kamarátov sme sa dobre bavili :) 10/10

Would You Rather (2012)

Pozeral som to s partiou a zabavili sme sa. Bolo naozaj zaujímavé sledovať a tipovať ako sa budú postavy správať. Po dlhom čase niečo "krvavé" čo prinieslo do tohto druhu filmu niečo nové. 9/10