Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) odpad!

Všetko by bolo v poriadku, keby išlo o nejaký film či romantiku s nejakým fiktívnym príbehom, ale tváriť sa že ide o fakty, tak z toho sa mi naozaj dvíha žalúdok. Myslím si, že ide o jeden z najnebezpečnejších počinov, pretože sa to tvári na smrť vážne a seriózne a pritom ide iba o veľkú hromadu kecov, na ktorej si tróni černoška. Čo sa stane keď si túto sračku pustí niekto, kto v živote o Kleopatre nepočul? Bude to brať za bernú mincu.... a to je to nebezpečné. Ide o ukážkový príklad toho, ako sa z nejakého hovna a nezmyslu, môže za sto rokov stať pravda, pretože sa to bude stále takto debilne propagovať. Tu nejde iba o to, že Kleopatra v žiadnom prípade nebola černoška, v tejto akože dokudráme je aj kopec ďalších nezmyslov, ktorí si tí odborníci, ktorí ani odborníkmi neboli, vycucali z prsta. 75% sú iba ničím nepodložené dohady. Neznášam, keď niekto prezentuje svoj osobný názor a filozofiu a vydáva to za historický fakt!!!!!!! No skrátka jeden veľký hnus. Nerád dávam odpad, ale tejto hnusobe by som ich dal aj sto krát.

Malý Herkules (2009) odpad!

Najhorší film v tejto databáze dostál svojej povesti. Ale mám to aspoň za sebou, zvedavosť bola veľká. Ďakujem TV Narkóza, že vo svojom filmovom portfóliu má podobné kakačky, inak by som sa k tomu nedostal. Fakt len ťažko komentovateľné, najlepšie hneď zabudnúť.

Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film) odpad!

Povedal som si, že ešte tomu dám šancu, keď sa to toľkým ľudom páči, no ako som čakal, opäť som narazil. Od jednotky žiaden posun, možno iba to že zo Zieringa sa stal neohrozený zabijak žralokov v štýle blonďavého Indiana Jonesa a Tara Reid dokáže udržať vrtuľník vo vzduchu a pritom si ešte elegantne poletovať. Viac k tomu nie je čo dodať, hrozná vtákovina a vrchol nevkusného humoru. So Sharkanádom je nadobro šmitec. 5/100

Svatá Klára (1996) odpad!

Veľmi nerád hodnotím odpadom, ale čo je veľa to je veľa, všetko má svoje hranice. Neviem čo sa pánu Kohoutovi honilo hlavou keď písal predlohu, ale určite to nebolo nič dobré. Alebo možno, že mu krivdím, možno len to prevedenie do filmovej podoby bolo katastrofálne, ťažko povedať. No v každom prípade si knihu neprečítam, po tejto filmovej sračke som stratil aj najmenší záujem. Všetko tu bolo nesympatické a iritujúce, od filmových postáv, výpravy, réžie, hercov až po všeobecne údesnú atmosféru. Jediné čo by mohlo aspoň ako-tak zaujať bola bizarná predstava toho prostredia, v ktorom sa postavy pohybovali, no bez pridanej hodnoty to aj tak nemalo žiaden význam, boli to len obrázky kulís, nič viac. A príbeh samotný? K tomu sa už radšej nebudem vyjadrovať. Nepamätám si iný film, kde by sa mi od nudy a celkového znechutenia chcelo grcať, veď už len ten základný motív námetu bol tak banálny a šedivý až hrôza. Aby som to zhrnul - film je len sled nič nehovoriacich príšerne nudných obrázkov kulís a nesympatických postáv s ich nezáživným jednaním, banálnou pointou a trápnym romantickým pokusom na záver.

Babovřesky 3 (2015) odpad!

Horšie ako súčasná produkcia TV Narkózy, Sodoma a Gomora je proti tomu raj.

Pokoj (2003) odpad!

Vraj jeden z najhorších filmov všetkých čias dostál svojej legende, naozaj to bolo také príšerné až ma z toho rozbolelo brucho, najhoršia telenovela natočená niekde v Uzbekistane je oproti tomuto 10-násobný držiteľ oscara. Napriek tomu však aj keď film hodnotím ako odpad, je celkom možné v akejsi obludnej zvrátenosti napariť mu i päť hviezd. Nič medzitým neexistuje. Rozhodnutie vo veľkej miere závisí na momentálnej nálade diváka a chuti na recesiu. Pokiaľ skutočne bolo zámerom režiséra, tak ako on sám tvrdí, aby ľudia pri projekcii prejavovali emócie, tak sa mu to aj vrchovate podarilo. Z tohto pohľadu ide o geniálne dielo, bravó pán Wiseau, ste skutočne majster :). Všetci sa pomodlime, aby náhodou túto príšernosť po konci ľudstva a niekedy v ďalekej budúcnosti, neobjavili mimozemšťania ako jediný dochovaný filmový materiál vytvorený človekom.

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Takéto filmy asi vznikajú jednoducho preto, aby sme si tie lepšie viac vážili. Inak si neviem vysvetliť natočenie tejto abnormality. Len jeden poznatok: Marabunta: Vraždiace mravce 1998) sú konečne výkalovo prekonané. 1/100

Velkej biják (2007) odpad!

Filmárska hlúposť evidentne nemá žiadne hranice. Táto neskutočná volovina ich opäť posunula o kus ďalej. 8/100

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

Ľudia zlatí, no čo vám budem hovoriť. Hnoj 1. kategórie. Tomuto humusu môže konkurovať naozaj už iba Piraňa. Už od čias Beverly Hills sa mi zdal Ian Ziering nejaký pošahaný, ale tým, že prijal úlohu v tomto "filmovom klenote", tak to je už naozaj na tabletky. Niektoré filmy by mali zamknúť do titánovej škatule na dvanásť západov a hodiť do tej pekelnej diery, čo vraj našli kdesi v Kazachstane, nech sa na ne čím skôr zabudne. Najviac ľutujem toho, že som stratil 86 minút môjho drahocenného voľného času sledovaním tohto výplachu. Asi si idem v tichosti poplakať. 5/100

Marabunta: Mravenci útočí (1998) (TV film) odpad!

Snažilo sa to tváriť katastroficky a sofistikovane ale dopadlo to tak, že i zasmiať sa na tejto kravine sa mi zdá neskutočne trápne.