Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

To je ted nejaka soutez kdo natoci nejvetsi sracku? To uz neni ani k smichu, to na to vazne nekdo kouka? Asi 10 minut mi stacilo a uz nikdy vic! A jeste kdyz to prerusi nejaka super reklama treba "ahoj veterane".. tvl to mne ho vyndej:D Je mi z tehlech poradu a vubec celkove televizni zabavy, hruznejch rusicich upoutavek a reklam fakt na bliti.. Fakt nejlepsi si obcas stahnout nejakej film, radsi si precist knizku a na tv vubec nekoukat.

Soudy Kláry Slámové (2017) (pořad) odpad!

Myslim ze tady k hodnoceni staci jen ta upoutavka. Vazne nechapu jak nekdo muze vysilat takovy sracky

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

4 tupy, povrchni slepice, nehorazna stupidita a nuda, snad ani jednou za dva a pul dilu sem se nezasmal. Uz jak slysim tu znelku dostavam koprivku :D

Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

Tohle už ani není vtipný, snad až na tu scénu se šemíkem: )

Památkáři (2014)

Jedna velká nuda, ještě že jsem na to nešel do kina:/ Půl hodiny do konce filmu a slabý ** a radši vypínám, aby to neskončilo jednou hvězdou. Ani nevím o čem to vlastně bylo..

Velké ticho (1968)

Atmosfera filmu super, skvele ztvarneni postav, prekvapivy az sokujici konec. Na druhou stranu..ne ze by mi vadilo, ze vsechny kladne postavy umrou, ale smrt hlavniho hrdiny mi prisla nelogicka, nesmyslna a naprosto zbytecna, to stalo minimalne jednu hvezdicku.

Stopař (2007)

Sakra proc ve vsech thrillerech/hororech musi byt postavy takhle stupidni? Predvidatelnej dej, nuuda..