Vrať se do hrobu! (1989)

Dávám (80%), takže jsou to 4 hvězdy. Perfektní film.

V zajetí démonů (2013)

Naprostá paráda !!! Odcházel jsem naprosto spokojenej ze sálu...Nemůžu jinak než (90%), to je jasných 5 hvězd !!!

Horor v Amityville (1979)

Velice zdařilé ! Miluju tenhle typ filmů. Dávám (85%). To znamená, že to vyjde na 4 hvězdy.

3:15 zemřeš (2005)

Tomuto novému zpracování dávám (80%). takže to je na 4 hvězdy. Ovšem původní film se mi líbil o něco víc.

Oko dravce (2008)

Svižnej a povedenej thriller ! Dávám (80%). Na hvězdy mi to vychází 4.

Legenda o Zorrovi (2005)

O něco horší než jednička, ale i tak je toto pokračování vcelku povedené. Jedničku mám, ale raději. Dávám (75%), takže na 4 hvězdy to, ale je.

Let 93 (2006) (TV film)

Nevím, ale asi to bude vypadat, že se tady opakuju...ale film jsem právě dokoukal v TV a jsem šokován ! Ovšem v negativním slova smyslu, chápu, že to muselo být pro ty rodiny těžké a že to nebylo snadné, ale tenhle film na mě nějak nezanechal ten dojem, který asi měl. Prostě slovo "Miluju tě" slyšet snad tisíckrát během filmu...no nevím. Jistě co taky říct naposled svým blízkým, ale prostě v tomhle filmu to nějak působilo směšně. Když jsem viděl "díru" po pádu letadla...no panečku, to tam spadl vrtulník ? :D Tohle už nikdy nechci vidět !!! Dávám (10%), takže 1 hvězda a to jen za to, že ty rodiny to měli asi fakt těžký...po tom co přišli o blízké...