Porky II: Den poté (1983)

Povedené pokračování, ale jednička se mi líbila víc. Dávám (60%), to znamená 3 hvězdy.

Porky (1981)

Povedená komedie ! Dávám (80%). Vychází mi to na 4 hvězdy.

Temné nebe (2013)

Já jsem spokojenej. Mám rád tenhle žánr. Mohlo to být možná trochu temnější...Ovšem celkový dojem z filmu mám dobrý. Vypadá to, že bude pokračování... Dávám (80%), takže to vychází na 4 hvězdy.

Ed Gein: The Butcher of Plainfield (2007)

Celkem povedenej snímek o vrahu Edovi Geinovi. Já dávám tomuto filmu (70%). Takže na na 4 hvězdy mi to vychází.

Dredd (2012)

Svižnej a povedenej kousek. Já jsem spokojenej. Hodnotím na (80%). Na hvězdy mi to vychází 4.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Klasika, ale nepřišla mi nijak zvlášť brutální...takže nechápu, proč má takovej rating. No, ale to je celkem jedno. Dávám (70%), takže to je na 4 hvězdy. Raději mám zpracování z roku 2003.

Světová válka Z (2013)

Má tenhle film nějakou chybu ? Ano. Naštěstí ne zase tak velkou, protože Mireille Enos s ena plátně neobjevuje zase tak často :) Nemám co filmu vytknout, snad jen opravdu to, že mohly vybrat lepší herečku na roli Pittovi manželky. Dávám (90%). Na hvězdy jasných 5.

Alyce Kills (2011)

Dost povedená záležitost ! Sledovat jak se stane z prakticky "normální" ženy, žena šílená. Všechno zapříčinila "menší" nehoda na střeše, která měla za následek smrt několika lidí...Dávám (80%). Na hvězdy to vychází 4.

Ti druzí (2001)

Naprosto skvělý film ! Skvěle natočený a originální. Můžu se na tento film podívat i vícekrát a stále mě baví. Dávám (80%). Na hvězdy to je 4.