Nebezpečná rychlost (1994)

Akčná klasika. Keanu Reeves v roli ktorá mu super sedí a Sandra Bullock trochu netradične ale rovnako dobre. K tomu dobrý príbeh, napínavé scény a klasika je na svete.

Příšerky s.r.o. (2001)

Ďaľší skvelý animák. Porovnávajúc so Shrekom bol predsa len viac pre deti, ale všetko ostatné je rovnaké. Proste kusisko skvelej zábavy.

Můj soused zabiják (2000)

Chandler s priateľov bola moja najobľúbenejšia postava. S Mathewom Perrym som videl viac filmov, a všade sa mi zdalo, že hrá skoro rovnakú postavu... A vôbec sa mi to nezunovalo.

Minority Report (2002)

P.K. Dick píše teda vážne haluze. Spolu s realitou z hlavy p. Spielberga vzniká vynikajúce príšerne poprepletané vizuálne úchvatné dielo.

Milionový závod (2001)

Kopa hlavných postáv dáva hercom možnosť vybúriť sa úplne do sýtosti. Od postavy k postave, od herca k hercovi, všetci sú skvelí. Stačí sa len baviť.

Kontakt (1997)

Typicky Hollywoodsky nafilmovaný skvelý príbeh človeka, čo stál pri založení SETI. Napriek tomu dosť pozerateľné.

Rabín, kněz a krásná blondýna (2000)

Zaujímavá zápletka dovedená k dokonalosti najmä zásluhou hereckého trojuholníku. A Jenna Elfman je fakt kočka na pohľadanie.

Jestřábí žena (1985)

Pekná rozprávka s atmosférou, ktorá drží a nepustí od začiatku až do konca.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Jedna z klasík českej kinematografie aneb Luděk Sobota v akcii... "Když on je... On se vás... plachej."

Inspektor Gadget (1999)

Tri * naozaj len z nostalgie a za super Ruperta Everetta.