Frekvence (2000)

Zaujímavý nápad podľa mňa dobre rozpracovaný.

Karaoke (2000)

Mierne o ničom aj keď je tam snaha zobraziť strasti životné, ale zaujímavá na tom je tá karaoke muzika a že im to spieva.

Wild Wild West (1999)

Mám rád divoký západ aj keď takýto strelený.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Skvelý príbeh... Asi je to trošku dosť nadsadené, ale budiž. Proste som to žral od začiatku do konca.

Divoké kočky (2000)

Celkom pozerateľná haluz, najmä barové scény samozrejme, k tomu fajná muzička, a všetky ostatné veci sa dajú prepáčiť.

Con Air (1997)

Akčňák ako má byť. Herci, kamera, príbeh, ale najmä akcia. Všetky ingrediencie správne namixované.

Koktejl (1988)

Primárne romantický príbeh so šarmantným Tomom Cruisom na čele. Ale na pozadí sa sem tam mihne dáka myšlienka a najmä hláška "Zahrabte mrtvé. Strašně smrdí." mi celkom utkvela v hlave.

Čistá duše (2001)

Výborný príbeh, skvelo zahraný. Aj keď som mal mierne problémy s tým že geniálny matematik má doslova postavu "gladiátora", nič to nemení na skutočnosti že Russel Crowe to zahral fantasticky. V ničom za ním nezaostávajú ani Jennifer Connely, Ed Harris ale najmä fantastický Paul Bettany.

Charlieho andílci (2000)

Čo so od toho filmu čakal, presne som dostal. Tri krásne baby, k tomu nádherne roztržitý Bosley a k tomu kopu akcie. Stačí.