Jack-Jack útočí (2005)

Na takýto krátky animák ako dodatok to fakt nemá chybičku. Je to zábavné a milé proste také ako má byť. Zlepšilo mi to deň a tak by to malo byť vždy. Pokojne by som prijal keby to bolo ešte o kúsok dlhšie ;)

jOBS (2013)

V prvom rade nerozumiem negatívnym ohlasom na tento snímok... je pravdou, že ani zďaleka nepopísal všetko čo možno ľudia očakávali ale aj napriek tomu popísal všetko podstatné čím Jobs a hlavne jeho firma Apple bola. Taktiež je pravdou, že samotný film sa zameriaval viac na Apple ako na Jobsa ale v tomto tiež nevidím nejaké veľké negatíva. Som fanúšikom Apple, vlastním od nich niekoľko produktov a som nadmieru spokojný takže z mojej strany patrí Jobsovi veľká vďaka za skvelé produkty, ktoré pre nás priniesol. Taktiež odporúčam popri filme prečítať alebo už mať prečítanú knižku a dozviete sa toho oveľa viac. Samotný Ashton Kutcher zahral svoju rolu fakt bravúrne až som to nečakal. Čo sa týka filmu samotného The Social Network bol na tom o kus lepšie čo sa týka tohto žánru a tohto smeru. Inak nemôžem nič vytknúť.

42 (2013)

Perfektný životopisný film, ktorý vystihol všetko čo bolo v tej dobe a nie len v tej hlavnou problematikou. Veľmi kvalitne zahraný a hlavne mrazivý príbeh, pri ktorom si určite poviete, že ako je vám dobre, že ste v tej dobe neboli na jeho mieste. Taktiež plus pre Harrisona Forda, ktorý film po filme stále neprestáva prekvapovať. Určite odporúčam :)

Gorily v mlze (1988)

Film, ktorý vo mne zanechal skvelé pocity a to hlavne svojou perfektnou atmosférou a príbehom. Skvelá herečka, ktorá dokázala zahrať prácu s gorilami na obrovskej úrovni. Fakt nemám čo dodať až som dostal chuť si to pozrieť zas.

Zpráva o Europě (2013)

V tomto žánri určite film, ktorý stojí za pozornosť. Celkovo na mňa film zapôsobil dobre aj keď niekomu to nemusí sadnúť vôbec. Práca s kamerou, dialógy a celkovo atmosféra bola na lepšej úrovni ale stále tam bolo čo doladiť. Určite musím potvrdiť to, že film mal na viac a nevyužil svoj potenciál.

Turbo (2013)

Vcelku slušný animovaný film, ktorý síce mohol dopadnúť lepšie ale úprimne čo viac od toho chcieť ? je to milé, je to pekné, je to zábavné a je to pre deti... Dabing prekvapivo dobre zvládnutý, nápad chválim tiež a som si istý, že ak si túto rozprávku pozriete nič nestratíte. Naopak budete hľadieť na slimákov tak trochu inak ;D

Thor: Temný svět (2013)

Po prvom Thorovi som išiel na tento do kina s miernou neistotou čo od toho môžem očakávať a koniec koncov ma to prekvapilo viac ako som čakal. Z môjho pohľadu určite lepšie ako prvý Thor. Veľmi pekný Fantasy svet, krásne scenérie, herecké obsadenie, nádherná Natalie Portman a zábavný Chris. Niektoré jeho scénky SPOILER (hlavne tá s tým kladivom to je nezabudnuteľné :D) a celkovo postavám a filmu dávam pozitíva. Loki bol tiež super, koniec tiež takže som spokojný.

Mafiánovi (2013)

Z mojej strany určite prekvapenie roka. Dal som tomu šancu predovšetkým preto, že tam hrajú moji obľúbený herci ale taktiež preto, že mi to nostalgiou pripomínalo De Nirove filmy ako Príbeh z Bronxu či Mafiáni. Veril a dúfal som, že tento film nesklame a mal som pravdu. Skvelá komédia, ktorá ma v kine dokázala naozaj poriadne rozosmiať. De Nirove hlášky nemali chybu, Lee Jones je stále pašák a Pfeiffer stále kočka ;D celé herecké obsadenie bolo na jednotku. Bavil som sa tak ako som očakával a splnilo to všetky moje očakávania. Vrelo odporúčam.

M is for Malnutrition (2013)

Vzhľadom na to, že ide o počin od Slováka tak nemám čo dodať. Je to veľmi dobre a kvalitne spracované, skvelá kamera, postavy a hlavne atmosféra. Klobúk dole 4/5

Eminem: Lose Yourself (2002) (hudební videoklip)

Eminem je legenda, ktorá nebude mať nikdy konkurenciu... tak ako ju nikdy nemal Michael Jackson či Frank Sinatra.