Vlk z Wall Street (2013)

Scorsese zase raz predviedol jeho talent a veru ten má naozaj obrovský. Taktiež skvelé herecké výkony predovšetkým tam dobre sadol DiCaprio, ktorý sa mi fakt páčil. Peniaze, drogy, alkohol, sex, ženy... žeby realita ? mám taký pocit, že hej lebo by som tú prácu s čistou hlavou nevedel robiť ani ja :D každopádne dosť bolo srandy, film naozaj stojí za to. Má v sebe dobre zvládnuté prvky drámy ale aj miestami naozaj zábavné prvky komédie. Film je síce naozaj dlhý a na mňa až neobvykle ale môžem povedať, že nenudil a človek to v kine vedel bez problémov vydržať.

Senna (2010)

Veľmi kvalitný životopisný dokument, ktorý bol plný emócií. Som veľkým fanúšikom F1 takže tento dokument ma naozaj dostal. Jeden z mála dokumentov alebo filmov kde mi naozaj nevadila ani dĺžka. Určite odporúčam aj divákom, čo Formulu nemusia.

Zataženo, občas trakaře 2 (2013)

Neviem kde sú tie časy, keď ešte každý animák mal čo ponúknuť a dokázal diváka naozaj pobaviť. Je však možné, že je to už aj tým, že človek dospel a veci, ktoré pred tým nevnímal alebo ho nezaujímali teraz v danej rozprávke vrazia do očí. Najviac zábavy robí na celom filme jahôdka, ktorá nemá chybu. Inak viac menej celý čas zábava skôr stagnuje. Dostal som akurát tak chuť na poriadny nahnevaný burger, ktorý som si nemohol počas filmu práve dopriať. V tomto prípade je jednoznačne prvý diel oveľa lepší a zaujímavejší.

Niko 2 (2012)

Niko je bohužiaľ ďalší animovaný film, ktorý ma nedokázal pobaviť. Nejaké to čaro určite má ale podľa reakcií asi len na deti, ktoré sedeli v sále. Obávam sa, že dospelé publikum tento animák skôr unudí ako zabaví. Keď už by to malo byť niečo v podobnom štýle tak jedine Frozen.

Oggy a škodíci (2013)

Nebolo to zlé ale... jedno veľké ale.. film sa bohužiaľ nedokázal rovnať kvalitám pôvodného geniálneho seriálu Oggy a šváby. Film bol po grafickej stránke naozaj pekne spracovaný, humor síce nechýbal ale nebolo to také zábavné ako kedysi. Tým pádom som zostal mierne sklamaný po veľkom očakávaní, ktoré som mal. Seriál som mal naozaj rád.

Ptačí úlet (2013)

Očakával som určite viac ako som nakoniec dostal takže z mojej strany sklamanie. Nič zaujímavé, nič na čom by som sa z chuti zasmial. Popri novinkách, ktoré nás momentálne bombardujú v kinách bolo toto naozaj dosť slabé.

Paranormal Activity: Prokletí (2014)

Neviem či som bol na paródii, komédii alebo... horor to však nebol ani zďaleka. Dokopy asi jedna scéna kde som zmenil polohu pozerania filmu v kine a niekoľko scén kde som sa zasmial. Jeden bod za humor a za herečku, ktorá preletela strechou.. tú by som rád zachránil :D keby šlo o komédiu pokojne dám hviezdičky aj tri. Takto však nemôžem, bohužiaľ.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Tvrdiť, že by sa pri tomto filme mohol človek nudiť, nie je tak úplne pravda. Určite väčšina a vlastne celý film zakladá na úspechu, humore a perfektnom obsadení prvého Home Alone. Ale to vôbec nevadí. Presun do New Yorku bol skvelý nápad, milujem toto mesto, jeho atmosféru a život tam celkovo. Navyše skvelý soundtrack zase raz nechýbal a vylepšil celkový dojem z filmu.

Vánoční prázdniny (1989)

Vianočná klasika, ktorá spolu s rodinnou komédiou Home Alone patria k tomu najlepšiemu čo si počas sviatkov môžeme pozrieť. Skvelá zábava, herecké obsadenie a hlavne zmysel pre humor autorom naozaj nechýbal.

Sám doma (1990)

Pre mňa by Vianoce neboli Vianocami keby som si aspoň raz nepozrel legendárnu rodinnú komédiu Sám Doma. Z môjho pohľadu ide jednoznačne o najlepšiu a najzábavnejšiu rodinnú komédiu akú som videl. Pýtate sa, prečo práve Sám Doma? skvelá zábava, skvelý Kevin ala Macaulay Culkin a celkovo podarená zostava hercov. Navyše to dopĺňa tá perfektná atmosféra Vianoc. Celú tú atmosféru ešte vyzdvihuje do dokonalosti naozaj podarený Soundtrack. Skvelá zábava, ktorá nedokáže diváka znudiť.