Los Bandoleros (2009)

Krátka scénka, ktorá rozpráva o udalostiach pred začiatkom filmu Rýchlí a Zbesilí. Musím však skonštatovať, že ide celkovo o najslabší kúsok, ktorý spadá pod sériu Rýchlo a Zbesilo. Moje plus patrí určite mojej obľúbenej hudbe a lokalite. Nič extra ale nečakajte a pozrite si to len vtedy ak už ste videli všetky časti FF a ste jeho fanúšikom. Inak Vás čaká asi ešte väčšie sklamanie. 2/5

Turbo-Charged Prelude (2003)

Dobre zvládnutá avšak veľmi krátka scénka. Myslím si, že všetko podstatné už bolo spomenuté v komentároch od iných užívateľov. Je to taká jednohubka pre fanúšikov ;)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Skvelý ak nie vôbec najlepší diel tejto série. Veľkolepý návrat už nečakal asi nikto. Skvelé akčné scény, podarené hlášky, bez pochýb najlepšia partia, krásne autá aj ženy... čo viac si môže jeden automobilový a akčný nadšenec priať ? myslím si, že ani zmena z tuningovej série na akčnú nebola krokom vedľa. Konečne je v tom príbeh a dej, ktorý nie je len o bezduchom pretekaní na uliciach. Postavy majú svoje charakteristické črty a taktiež svoje problémy, ktoré musia riešiť. Hltal som všetkých 130 minút a neviem sa dočkať ďalších pokračovaní. 5/5

Rychlí a zběsilí (2009)

Pokračovanie bolo možno len o kus lepšie ale určite ma potešilo viac :) návrat skvelej partie a to hlavne mojich obľúbených herečiek Jordany Brewster a Michelle Rodriguez. Akčné scény boli vcelku dobre zvládnuté a páčila sa mi hlavne tá na začiatku. Samozrejme nechýbali ani poriadne autá ako bolo vždy zvykom. Preto udeľujem 3/5.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Z môjho pohľadu asi najslabší diel tejto série ale aj napriek tomu som bol spokojný :) mne osobne nesadla zmena z pôvodnej skvelo zabehnutej partie na inú skupinu ľudí. Aj keď ženy tam boli fakt nádherné o tom niet pochýb. Všetky klasické Japonské vozidlá, ktoré patria medzi špičku určite potešili všetkých automobilových nadšencov. Som rád, že aspoň teraz v posledných dieloch sa snažia Tokyo Drift začleniť do série aby to dávalo fanúšikom aspoň nejaký zmysel.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Ďalšie skvelé pokračovanie tejto automobilovej série. Nádherné ženy (Eva Mendes) krásne autá (EVO, Skyline, Supra) super hlášky a dobrá partia ako sa patrí. Pre mňa ostane táto séria stále perfektnou a ani nízke hodnotenia ma nepresvedčia o opaku. 4/5

Rychle a zběsile (2001)

Skvelý film hlavne pre priaznivcov automobilov a tuningu. Niečo podobné a tak dobre zvládnuté ako toto určite chýbalo. Trocha nerozumiem nízkemu hodnoteniu ale vlastne niet sa nad čím čudovať ak niekto nemá rád rýchle autá tak ho to baviť nebude. Perfektné obsadenie, ktoré viac či menej ťahá sériu až doteraz (FF6) a kopec krásnych dievčat a automobilov. Za spomenutie určite stojí aj Soundtrack. Neveril by som, že sa celá séria tak parádne naviaže na prvý diel. Z môjho pohľadu zaslúžených 5/5.

Jezero 2 (2007) (TV film) odpad!

Neskutočná katastrofa po všetkých stránkach. Otrasné vizuálne efekty, smiešne herecké výkony, krokodíl, ktorému by reálnosť neuveril ani môj troj ročný bratranec a oproti prvému dielu je to jeden veľký odpad. Mám ten pocit, že herci ani šajnu nemali kde bol akože ten krokodíl počítačom dorobený. Neskutočná nuda, ktorú odporúčam tak na už spomínané upratovanie izby.

Kult hákového kříže (1998)

Filmový zážitok, na ktorý sa tak ľahko zabudnúť nedá. Perfektná réžia a scenár, neskutočné herecké výkony a hlavne neuveriteľne pravdivo vypovedaný príbeh a všetko okolo rasizmu. Obaja Edwardovia si zaslúžia veľkú pochvalu. A ešte jedna maličkosť neviem či som niekedy v živote počul v nejakom filme toľko krát nadávku ako v tomto. Z mojej strany plný počet hviezdičiek.

Casino (1995)

Scorseseho veľkofilm, ktorý ma udržal v kresle počas celej doby. Skvelá dráma, ktorá bola zvládnutá bravúrne po všetkých stránkach. Veľmi dobre zvládnuté herecké výkony a hlavne pravdivo vypovedané fakty o kasínach. Ako inak musím zase pochváliť skvelého De Nira, ktorý zvláda tieto role neskutočne dobre.