Avengers: Endgame (2019)

Důstojné završení dlouholeté " Marvel " ságy . Blahopřeji !!!!

Blair Witch: 20 let poté (2016) odpad!

Nejsem moc narocný . Vlastně sem od toho moc nečekal a chtěl sem jen Béčkovou odreagovačku ... ale tohle je opravdu sračka . Nic mě na tom nebavilo a to se rád kouknu i na filmy co mají na Čsfd hodnocení 10 procent ...... hrůza

Brána temnoty (2015)

Možná je to faktem že Nicolase Cage miluji ale film se mi líbil . Závěr byl trošku ujetej ale to hodíte stejně stranou. Skvěle zahrané a napětím se nešetří . Sem spokojen :-)

Hitman: Agent 47 (2015)

Úplně všechno je špatně . Nudné souboje , špatné a zdůrazňuji opravdu špatné převedení Hry do Filmu . Připadá mi spíš jako Rambo než tichý zabiják . Naprosto nezáživná postava . Jednu hvězdičku dávám pouze za celkem vtipnou a dle mého dobře udělanou scénu na té policejní stanici / Ambasádě .

RYTMUS sídliskový sen (2015)

Jak již bylo řečeno . Pro fanouška povinnost a pro " nefanouška " zajímave info které ho stejne nebude zajímat. Věděl sem co od filmu čekat a taky sem dostal co jsem čekal. Film bavil a Patrik nesklamal. Ačkoliv dávám 3 hvězdičky tak nutno podotknout že to jen srovnávám z dokumentem a filmem např. O Eminemovi Bushidovi atd. Jelikož je to celebrita z velkým " C " . Každému doporučuji ........

Maggie (2015)

Hodně dobrej a zajimavej film. O dívce co se nakazí " Zombie " virem. Je to opravdu zajimavě spracované. Arnold si tam střihl roli otce jenž se vyrovnává z nezratným osudem dcerky a opravdu mu to jde skvěle . Bezmoc , frustrace , smutek ale i naděj . Děj v podstatě neexistuje ale přesto zanechá silné emoce po shlédnutí ... opravdu zajimavé a doporučuji :-)

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Dokonalost , snad jedinej serial / film kterej mě dokáže rozplakat a je tak nabitej emocemi a akcí až to je do nebevolající :-) ... takže doporučuji všemi prsty :-)

Naruto (2002) (seriál)

Miluji ten serial . To zpracování , hudba ( Soundtrack ) , příběh , vykreslení postav a jejich minulosti a naprosto dokonalé vyprávení a to nemluví o vizuálním zpracování .... Naprosto úžasné .... a Shippuned je jetě větší jízda