Pavouci z vesmíru (2010)

Jedno z najstupídnejších sci-fi v histórii. A ospravedlnením nie je ani nízky rozpočet.

TRON: Legacy 3D (2010)

Forma úchvatná, obsah trapný. Prvé filmové sklamanie roka 2011. Do kina sa oplatí len tomu, kto k skvelému soundtracku od Daft Punk potrebuje nejaký vizuálny podmaz za 170 miliónov dolárov. Kto sa uspokojí s "3D" obrázkami generovanými napr. Windows Media Playerom, ten nech si soundtrack vypočuje doma a ušetrí na vstupnom.

Sauna (2008)

Tak ako píše Obitus, Sauna je zrejme horror len pre skalných fanúšikov. Mainstreamového diváka bude tento film s najväčšou pravdepodobnosťou nudiť, tak ako mňa. Remeselne síce podľa mňa dobrá práca, ale inak nič moc. Aspoň pre mňa.

Machete (2010)

Machete don´t post comments on his own film!

Expendables: Postradatelní (2010)

Epické!!! Jediná výčitka snáď len k pánovi strihačovi, ktorý mal niekedy rýchlejšie ruky ako Jet Li. A Jean-Claude, vďaka, že si odmietol Dolphovu úlohu, nehodil by si sa tam!

Jonesovi (2009)

Osviežujúce...

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Čoho je veľa toho je príliš. Crank s poradovým číslom dva sa od jednotky takmer v ničom nelíši a je len tipujem, čo si bude musieť Chev Chelios po adrenalíne a elektrine "dopĺňať" v (prípadnej) trojke. Osobne navrhujem tvorcom THC, aj keď v takom prípade bude film pravdepodobne natočený v oooooooooveľa pomalšom tempe. Ale aspoň to bude pre nás a Cheliosa niečo nové. Dúfam, že môj tip sa k tvorcom dostane a v roku 2012 sa do kín dostane Crank: Chev Got High.

Andělé a démoni (2009)

Dan Brown píše knihy ako cez kopirák a Ron Howard podľa nich cez kopirák točí filmy. Záver tohto filmu (knihu som nečítal) sa pre mňa stal teda ľahko predvídateľným a "prekvapil" ma asi tak, ako Švéda chladný január. .

M*A*S*H (1970)

Jedna z mála výnimiek, keď sa stal inšpirovaný lepším ako inšpirujúci. V súboji seriál vs. film u mňa jednoznačne víťazí seriál.