Greta (2020) odpad!

Zbohatlická, prominentní komunistka která se nudí a neví co s penězi poučuje a moralizuje. Super.

Krvavě rudé nebe (2021)

Fakt bomba. Lepší upíří film tu dlouho dlouho nebyl....

Candyman: Ďábelský přízrak (2021) odpad!

Další rasitický lejno adorující teroristickou organizaci BRM BRM nebo jak se ty kriminálníci jmenujou.

Sluga naroda 2 (2016)

Ale jo za 5. Už jen z principu. A kvůli tomu bolševickýmu flusanci De Large. Karma si tě najde.

Rambo: Poslední krev (2019)

Shlédnuto 19. 9. 2019 Plzeň Plaza Cinema City . Ikona mého dětství v plné síle. Pro fanoušky Johna Ramba a Slye především naprostá povinnost. Nedejte na recenze rádoby intelektuálů a zamrzlých pubošů a podpořte to v kině, tahle legenda si to totiž zaslouží.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Neskutečně nádhernej, vtipnej a hřejivej film...No a co ? I chlapovi se tohle snad může líbit ne ? :) Ideální volba na spravení nálady.

Donnie Darko (2001) odpad!

Tohle vyloženě definice pojmu odporná, blbá, hnusná sračka.

Bohové Egypta (2016)

Prostě za 5* protože to je hrozně fajn zábava a pokud nejste art nebo filozofická buznička tak se musíte dokonale bavit !

Poldův švagr (2016)

Tak tohle je oproti jedničce zlepšení jako kráva ! Pohodová, vtipná komedie na volný večer, na vypnutí a pobavení se ideální kousek. Edit : Ale tak co, díky těm všem debilním hovadům kteří nechápou že to je komedie a ne inscenace od Shakespeara tomu přihodím tu pátou hvězdičku ;-) Já se totiž královsky bavil.