Milionář z chatrče (2008)

Výborný film, jen malá výtka ohledně otázek v soutěži, které se mi zdály jako by to byl milionář pro děcka.

Běžící Terč (2000)

Já už teda zkousnu do konce hodně špatných filmů, ale tady jsem to už nevydržel a po 15 minutách jsem to musel přepnout. Něco tak trapného jsem dlouho neviděl.

Satisfakce (2007) (seriál)

Pro mně docela originální seriál, portože o prostitutkách jsem zatím jiný neviděl. V každém díle je možno se seznámit s různými sexuálními praktikami, někdy až bizardními úchylkami jejich klientů. Herečky jsou opravdu moc hezké, takže pánové se mají určitě na co podívat. Na druhou stranu jak už psal MoiJe, každý díl se zaměřuje vždy na jednu z nich u které se řeší nějaké osobní problémy což si také myslím, že pány moc bavit nebude, ale jinak nadprůměrný seriál. 65%

Quantum of Solace (2008)

Velké zklamání. Do Bondovky to má podle mně dost daleko. Chybí tomu prostě Bondovský šmrnc, který dělá Bonda Bondem (bondovský humor, martini, Q, atd.... Tady se akorát tak předvedl jako zabiják, který jde přes mrtvoly a nic jiného ho nezajímá. Je sice fakt, že film mi utekl v kině jako voda což znamená, že jsem byl pohlcen do děje, ale tady přichází další mínus a to je krátkost. 106 minut mi připadá velmi málo.

Hvězdný prach (2007)

Naprosto výborná pohádka a určitě nejlepší zahraniční co jsem viděl. Když jsem si ji pouštěl poprvé, tak jsem neměl tušení co pouštím. Jakmile film skončil, tak byl jsem fakticky spokojený úplně se vším. Velmi příjemný příběh, skvělé herecké obsazení, výborná hudba, láska z této pohádky doslová září :-) Prostě spokojenost

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1.série super - zbytek už vaří z vody

Ztraceni (2004) (seriál)

1 a 2 série perfektní, zhltal jsem to po 6-7 dílech najednou, ale ty ostatní? Nuda, vaření z vody, vyvařená voda.