Fantastický pan Lišák (2009)

Velice zvláštní film. Že bych ho chtěl vidět znova to se říct nedá, ale u některých momentů jsem se začal děsně smát, jako kdybch byl zhulený či co. Ale paradox je, že vůbec nechápu proč jsem se tak chlamal. Fakt divný :-D

Imaginárium Dr. Parnasse (2009) odpad!

Už dlouho se mi nestalo abych film po 20 minutách vypnul. Až bude nálada tak se na to dodívám a doufám že i přehodnotím. Ale zatím nemůžu jinak.

Ali Baba a čtyřicet loupežníků (2007) (TV film)

Klasický TV dobrodružný film z orientu, který má být rozdělený na 2 díly. Jelikož jsem se na to díval na TV Markíza, která to vysílala v kuse, tak už jsem se začínal po 2 hodinách docela vrtět a přemýšlel jsem zda to nevypnu. No vydržel jsem to, ale řekl bych že jednou mi ten film stačil.

Avatar (2009)

Naprosta lahůdka. Rozhodně ho zařadím mezi mých 5 nejlepších filmů co jsem viděl. Jedniné zklamání bylo 3D kino v Ostravě - od toho jsem čekal mnohem více. Ve 3D mi tam přišlo možná tak 5 minut z celého filmu :-(

Ctihodný občan (2009)

Nepřemýšlet nad možnostmi zda by to šlo nebo nešlo uskutečnit a prostě se bavit. Já se bavil dobře.

Zombieland (2009)

Jeden z mála zombie filmů, který se mi líbil.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Jeslti chtěli natočit film o Megan Fox jak je sexy, tak se jim to celkem povedlo. Pokud to měl být horor, tak to už zase tak ne a pokud to měla být komedie, tak to už vůbec ne.

Moje superbejvalka (2006)

Docela překvapení. Čekal jsem totální blbost, úlet to je, ale tenhle film mě fakt bavil.