Dragonball: Evoluce (2009)

Je to sice kravina, ale zároveň příjemná oddychovka u které jsem se vůbec nenudil.

Sedm samurajů (1954)

Vůbec nerozumím tak velkému hodnocení. Tento film mě nebavil.

Push (2009)

Naštěstí jsem od tohoto filmu moc nečekal a také se žádné překvapení nekonalo. Jak už bylo řečeno je to taková nemastná a neslaná slátanina X-manů a Heroes, a když připočtu Dakotu Fanning, která v tomto filmu vypadá jako by jela na heroinu, no nic moc.

Město Ember (2008)

Docela to ušlo, jen ta gumídková dráha byla na mně trochu moc.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Jelikož si pamatuji docela dobře oba předchozí díly, tak jsem to dějově celkem čekal, ale bohužel vůbec se mi tento díl nelíbil. Narozdíl od prvního dílu, který byl hodně vydařený je tento hodně nezdařený a to hlavně po stránce vizualní. Sice chápu, že upíři mají být noční tvorové, ale ta tma v celým filmu mě doslova ubíjela. Réžie stála za "bzum", ale ono za "bzum" stál celý scénář, takže režisér už z toho o moc více vykřesat ani nemohl.

Che Guevara (2008)

Jako životopisný film to jakž takž ušlo, alespoň jsem se něco dověděl, akorát mě to vůbec nebavilo a asi 10x jsem se podíval na hodinky, kdy už to konečně skončí. Pro mně, jednou a dost. Na dvojku se už dívat nebudu.

Máš padáka! (2004)

Ke konci se to výborně rozjelo, ale ten poslední zvrat byl už na můj vkus překombinovaný. Připomínalo mi to krapet drsnější nebezpečné známosti 3.

Rallye smrti (2008)

Chvílema mě to přivedlo do nostalgie, kdy jsem na své 486 pařil hru death rally. Docela bych se nedivil, kdyby se scénáristi touto hrou inspirovali. Co se týče akčnosti, tak to byla paráda, ale po dějové a logické stránce, strašná stupidita.