Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Hodnotím po prvních 4 dílech. Je to slabé. S herci jsem se ještě nějak nesrovnal, vůbec nikdo mi nepřirostl k srdci. Po dějové stránce se tam nic moc neděděje, o nějaké akci už vůbec nemůže být řeč. No pro mně zatím velké zklamání. Sledovat budu dál jen z principu doufajícího fanouška SG, že se to nějak rozjede. Po dosledování celého seriálu přidávám 1* ale na Atlantidu nebo SG1 to zdaleka nemá.

REC (2007) odpad!

Tak takovou blbost už nikdy více!!! Vůbec se mi to nelíbilo.

Speed Racer (2008)

Milé překvapení, něco takového jsem vůbec nečekal

Přítel vrahem (2004)

Díval jsem se na to jen proto, že jsem byl v práci, byla noc a neměl jsem co dělat :-) Naladit šla jen Nova a Prima. Na Primě byla nějaká babka co věštila budoucnost či co, tak zbyla jen tahle ta béčkovka :-) Jinak bych se na to ale nedíval. Začatek byl hrozně nudný, ale pak se to jakž takž rozjelo. Konec docela ušel.

Pěst plná hněvu (1972)

Nevím co je na tomto filmu s Brucem nejlepší, určitě jsem s nim viděl lepší filmy než tenhle.

Rok jedna (2009)

Čekal jsem nějakou přehnanou komedii, ve které půjde pouze o brutální humor v podání J.Blacka, kde budu kroutit hlavou, ale zároveň se smát a za břicho popadat, ale....... Jestli se u této blbosti někdo smál, tak nechápu čemu. Pro mě ztráta času.

Bruno (2009)

Že to bude blbost jsem čekal, ale tohle už nikdy více!!! Jedna * zato že jsem se asi tak 2x zasmál, ale jinak mi to přišlo trapně nechutné a z 80% nudné.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Určitě nejslabší díl ze všech předešlých. Vůbec mě to netáhlo k tomu abych se pídil po tom, kdo je princ dvojí krve. Celý film je spíše o pubertální lásce. Celkem mě překvapilo, jak byl i sem tam vtipný a nebyl vůbec tak ponurý jak jsem čekal. Podle trailerů jsem čekal samou tmu,smrtonoše,souboje a ono tam nic moc nebylo. Jde aspoň vidět, že se producenti nebojí do něj investovat peníze a tak je alespoň kvalitně zpracován.

Země ztracených (2009)

Co to ku..a bylo? :-D Tenhle film se nedá vůbec chápat a už vůbec se nedá nad něčím přemýšlet. Je to neskutečná slátanina, která ale celkem baví. Už od začátku je jasné, že tady půjde o vypnutí mozku, čumět a sem tam se zasmát. Je fakt, že u takovéto pitomosti jsem se mohl zasmát i vícekrát, což je škoda.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

První sezóna byla velmi dobrá, ale jak už to bývá, tak ty další byli čím dál tím horší. Chvílemi jsem už uvažoval že to i vzdám. Bylo tam hodně nudných a nezáživných dílů, no aspoň že ten konec byl v pohodě.