Sedmilhářky (2017) (seriál)

Celej seriál byl fajn, ale konec to odpálil do úplně jiný dimenze! A hlavně jsem ho vůbec nečekal!.. Super!

Looper: Nájemný zabiják (2012)

První půlka naprosto geniální. Druhá půlka, od tý doby co se děj nepochopitelně posunul na farmu, totálně o ničem. Škoda, nápadů to mělo klidně na celou trilogii..

Once (2007)

Gratulace Markétě k nejhoršímu hereckýmu výkonu všech dob..

Učitelka (2016)

Kluci z Prahy si zajeli do Blavy a natočili tam s místním hereckým souborem jeden z nejlepších filmů, který tam kdy vzniknul. Příběh mě od začátku vtáhnul. Přechody mezi příběhy jednotlivých postav a jejich odkrejvání byly dokonalý. Závěrečná gradace a pointa taky super... dobrý, budu doporučovat..

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Celý skoro o ničem, ale dám 3 za úvodní scénu a jednu navrch za Verbalův komentář..

Marvel's Luke Cage - Série 1 (2016) (série)

Určitě zajímavý prostředí, první polovina - dobrý, od 7. epizody - těžkej průměr... ale závěr byl rozhodně z těch povedenějších, co se defenders seriálů týče.. Celkově někde mezi Jessicou a 1. serii Daredevila

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Víceméně jedinej pocit, kterej z toho mám je že se děsím dne až jednou svýmu budoucímu synovi budu vysvětlovat proč Lucas a Disney počítají od 1 do 10 stylem 4-5-6-1-2-3-7-3,5 ..

Sing Street (2016)

To nejde nemilovat! Měnim seznam oblíbených filmů - nevěři jsem že se ještě někdy natočí film, kterej bych si tam přidal, ale tenhle tam jde a rovnou uplně nahoru. Na některý scény bych mohl koukat pořád.

Daredevil - Season 2 (2016) (série)

Tak jo jde o to že Jessica dobrý, Luke dobrý, 1. série Daredevila nuda, ale 2. série Daredevila o několik levelů jinde než vše ostatní... Elektra, Punisher, Fisk, the Hand, boží Karen... vše spojený v nabouchaným scénáři kterej nemá šanci nudit. Skvělej závěr, spousta super scén, napínavý jak blázen. Dobrý, jsem fanda..

Daredevil - Season 1 (2015) (série)

Žádný velký nadšení z první série... těch 13 dílů jsem nějak přelouskal, ale zpětně bych z toho vyzdvihnul snad jen dvě věci - perfektní, sympatickou Karen a boží závěrečnou scénu z 2. epizody, jinak fakt nevim..