Jurský svět (2015)

No ty vole !!! to musíš vidět !

Peklo 63 (2009)

... sem se zas po pár měsících kouknul na nějakej film.. a i když jsem tak 20 minut prostředku filmu prospal, tak musím říct že to bylo hodně v poho. Motivace čtyř různých lidí a jejich vzájemný propletení během jednoho z nejtěžších závodů na světě..

iNumber (2013)

Já sice vím že tady moje komentáře vůbec nikdo nečte.. ani se nedivím, oni ani nejsou vubec ničim zajímavý, ale kdyby sis náhodou někdo, kdokoliv přečetl tenhle a měl bys chuť na hodinu a půl super akce, tak si běž okamžitě pustit iNumber, protože je to fakt Jihoafrickej odreagovací nářez..

P.K. (2014)

Já v tom filmu něco buď totálně nepochopil a je to v tom případě naprosto geniální.. nebo jsem pochopil všechno a je to v tom případě uplně strašná blbost... netroufám si hodnotit, je to buď na 5, nebo na 1.. ale fakt netušim co z toho víc, tak to radši nechám být..

Přední linie (2011)

Povim vám, takovej Jižní Korejec dokáže natočit fakt hodně dobrej film!.. A závěr je neskutečná síla..

Americký sniper (2014)

Počet originálních scén, které jsme ještě nikdy neměli možnost vidět v žádném jiném filmu o ostřelovačích: 0

Úsvit planety opic (2014)

Tak zatím dva ze tří super.. jestli to trojka nepodělá tak tu máme moc fajn trilogii..

Pán času - Last Christmas (2014) (epizoda)

Ale jo dobrý, Moffat neumí napsat špatnej scénář a Capaldi se snaží...ALE.. stýská se mi po Smithovi... Z nejoblíbenějšího seriálu na světě se mi pomalu před očima stává jenom "seriál, který rád sleduju".. Snad to 9. série zase pořádně vystřelí nahoru..

Interview (2014)

Jestli tohle nevyprovokuje válku mezi Koreou a USA, tak už asi nic :)... Zase po x letech komedie ze který mě bolelo břicho.. A vubec, mám takovej pocit že nízký hodnocení můžou dát asi jen lidi co si myslej že Kim Čong-un je ten chlápak z Gangnam Style..