Parazit (2019)

Hodne dobra prace!

Top Gun (1986)

Nevim proc tak malona csfd.

Joker (2019)

Nejde o to ze joker nekoho zabije. Jde o to jaky jsou lidi klauni, ze serou na ostatni, nebo verej kecum z televizea jsou ovce. Takhle to dopada kdyz jste zmrdi, prijde Joker a mate po prdeli. Nejlepsi film 2019

Anna (2019)

Tvl jestli tohle nema ani 80 procent tak uz vazne nevim ktery kriplove to tu hodnoti. Namet, zpracovani, naturalni styl a herci! Kdo nedal 5 hvezd je fakt divnej. Uz jen za tu bitku Anna vs. padouchove v restauraci, tohle je top fight!

Ženy v běhu (2019)

Jedna hvezda za Vetchyho, ale jinak uz zmente dialogy a premejslejte jestli se takhle vubec cesky rodiny doma bavi. To to u nas maji zensky tak spatny? Jinak hudbu, ktera je od zeny v pokuseni porad na stejny brdo, by to taky chtelo upravit. Je to jak v pohadce pro deti. A propo detsky hlasky ma moje neteř za jeden den vysypany z rukavu lepsi jak za celej tenhle film. No a to ze je film predvidatelnej kdo s kym a jak uz ani nezminuju. Sorry, tohle je na 30 procent.

Zelená kniha (2018)

No prosim, tohle muzu. Tyhle filmy maji smysl.

Captain Marvel (2019)

Naprosto zbytecnej film, ale tak zas budou mit v hollywoodu papalasi levnejsi chlebik diky nam ovcím

Pašerák (2018)

Zase klasika a uplne v pohode. Clint nam zajebanym evropanum priblizuje Ameriku a mozna dava navod na to jak zit. Vy to nevidite?