V/H/S/2 (2013)

Jo, tohle můžu. Nevim, kterou kapitolu nejvíc vyzdvihnout, každá má něco do sebe a to je fajn. Duchařina na začátek, skvělí. Zombie jsou bez chyby, pošahaní číňani jsou přesně takový jaký si je představuju a závěr s marťany už drobet slabší, ale jsem spokojenej. Chvílema jsem sral strachy a nechtěl se koukat, a o to tu jde. Třetí díl by mohl mít podporu více peněz a to se potom těšim, co se vymyslí. Super!

Cesta do lesa (2012)

Tohle je přesně ten film na kterej se rád podívam několikrát. Nemam co bych vytknul, věděl jsem dopředu kdo tam hraje, kdo to natočil a čí to je vůbec práce, takže se nebojte že bych tu, jako ostatní kydal hnuj na některé zvláštnosti. Zkrátka Vorel je takovej a já s tim nemam problém. Všechno tady klape a jako u jednoho z mála filmů můžeme říct, že druhej díl je lepší než první. Jsem rád za každej českej film a když je kvalitní, nemam důvod vymejšlet chujoviny kolik dát hvězdiček. Výborná práce, super herci, tečka.

Stoker (2013)

Hele, jsem nedočkavej parchant, takže mi první půl hodina pěkně štvala. I herci byli dementní. Akorát mi volal kámoš a řek ať vydržim, že se to musí rozjet. Ale pořád to bylo roztahaný, bez nějakých info, jen plácání do vody. Vrah se pořád usmívá a je na pěst... No a najednou začali lidi mizet a pak jsem se šklebil radostí. Hlavou se mi začali honit myšlenky k čemu bych to přirovnal. Adamsova rodina pořádně říznutá seriovym vrahem. Díky za momenty jako ostrá tužka mladé slečny versus pěst náctiletýho sráče, atd, ale nejvíc jsem kvičel u ... no u všeho. Těch prvních půl hodiny beru jako že jsem si tenhle film musel zasloužit. Tohle je paráda!

Bronson (2008)

Nemohu sehnat poster s Bronsonem kurwa drát! Tak jako tady už nikdy nebudu z filmu překvapen. Pamatuji si že ten den jsem měl jít na trenink a když sem tohle dokoukal nemohl jsem dělat nic, vůbec nic! Díky, od této doby je Tom Hardy numero uno.

Home Sweet Home (2013)

:) slušnej magor ten polda. Po půl hodině jsem to chtěl vypnout, že to už fakt s tim protahovánim přehnali ale ještě než jsem sahnul po ovladači, manželé přišli domu. No a pak docela blázinec. Mě ten film sednul, protože kvalitních hororů je zkrátka málo a proto si cenim každýho magora na plátně. Chci zpátky Michael Myerse a podobný janky s maskama. Díky!

Forrest Gump (1994)

Tohle se natočí tak maximálně jednou za 50, možná 100 let

Útok na Wall Street (2013)

No ty wole! Pro mě překvapení roku. Nesmíte dát na obrázek hlavního hrdiny s maskou. Trochu jsem se spletl a myslel, že pujde o nějaký bankovní loupeže a pod. Jenže až se po několikáté dostanete do nemocnice kde už neberou ani vaše kreditky a dozvíte se že už nemáte na léky vaší ženy, práce v řiti, žena... budete si přát abyste si tenhle film nikdy nepustili. Od začátku tušíte co přijde, ale o ten konec tu vůbec nejde. Zůstane pachuť po skončení filmu, že tohle je realita. Hlavní hrdina s krkem wrestlingového zápasníka je pak už jen třešínka na dortu. Skvěle uvařeno a tak si to pěkně snězte. Ale já vás varoval! Kurwa chci dát 6 hvězdiček!

Vzpomínky (2006)

U filmů s Denzelem nemůžu bejt nikdy objektivní. Stačí mi když je ve filmu a jsou to jasné 3 hvězdy. Navíc, tady neni nic co by mě vadilo, naopak spousta nových věcí. Takové filmy můžu a dlabu na zdejší kritiky o logických dírách. Jízda od začátku až do konce. Za James Caviezela bych dal další hvězdu navíc kdyby to šlo. Nechápu, že tenhle maník už dávno nehraje v mega filmech. Tak jak tady zahrál pošahanýho vlastence víc prostě nejde. Možná je to tim, že podobných tváří jako má on, už známe, viz Christian Bale (batman)

Práskač (2013)

Občas to dost skřípe, ale scénář hodně dobrej. Nebít Skály tak po tom neštěkne ani pes. Každopádně gangsteři jsou solidní, věřil jsem jim to a za to jsem rád. Ne vždy se jedná o solidně vybraný týpky a někdy spíš vypadaj jak rumuni z pracáku. Jo a pan Pepper má sice málo prostoru, ale jelikož jsem ho dlouho neviděl taky spokojenost. Film je dobře udělanej takže nemam důvod proč nedát 4 hvězdy.

Tísňová linka (2013)

Asi takhle, hlavní roli tu hrajou LAPD boys, páč bez nich by nebylo nic. Pátrání, helikoptéra, bouchačky, Dodge charger Hemi s rámem jezdí sem a tam, to je ok. Ale ta čubka co je v kufru auta,... ne jinak. Náctiletá piča co se baví nákupama by si zasloužila naložit do auta a někam odvézt. Takže je mi fuk jak to s ní dopadne. Ovšem scénář mi udržel v napětí jako už dlouho ne, až do chvíle kdy tahle mamrdka chce urvat taky kus žvance a zahrát si v jiné poloze než na zádech ale potom to taky tak dopadne. Takže suprovej film, pani berryová výborná, policajti sympatický, vrah taky dobrej, ale ta blondýna mi neskutečně srala, ale za to film nemůže takže plnej knedlík bodů, škoda toho závěru...