Hellboy: Královna krve (2019)

Cernymu panterovy vy mamrdi date vic jak tomuhle drsnymu a hlaskovymu Hellovi!? Jdete se bodnout, lidi uz premejslejte vy ovce!?

Aladin (2019)

Pro deti dobry. Kdo tady hodnoti ty filmy!?

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Proboha, odejit by se melo na vrcholu. Takhle ojebavat lidi naprosto zoufalim filmem, herci. Dedpoola na vas

Srážka s láskou (2019)

Konecne po x letech vtipny film. Herecky parada, super!

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Pro deti dobry. Jenze uz je to trapny. Takhle odrbat lidi o prachy naprosto zbytecnym filmem. The Boys na vas vy saskove

Ad Astra (2019)

Céčkový Interstellar bez napadu. Chcete mi rict ze vyslete kluka aby hledal tatu ale pritom nevite co to s nim udela? Nebejt tu Brit tak se na to kazdej vybodne

Léto 84 (2018)

Zajimavy ze se k nam nektery filmy nedostanou. Tyhle dobrodruzstvi liznuty hororem by meli bejt zaklad.

To (2017)

Parta kluku ktery si nataceni uzivaji. Horor je tu doplnek, ale nebejt super party tak to nepujde.

Plážový povaleč (2019) odpad!

Matthew to už přepálil. Buď je unavenej z předchozich drsnejch vycerpavajicich roli a nebo huli, a nebo oboje. Film Ticho pred bouri sem nekomentoval, protoze sem ho nepochopil. Tohle je ale total shit. Film netahne on, ani nikdo jinej. Prehlidka plitvani casem, zivotem a navic ukazka toho jak jedem zrmd muze zamestnat nekolik lidi, ktery by mohli slouzit na jinych mistech kde jich je potreba. Porad sem doufal ze umre co nejdriv..

Banda (2019) (seriál)

Respekt!