Lví král (2019)

Naprosto parádní detailní animace, asi nejlepší, co jsem zatím viděl. A ano, je to ždímačka na prachy (zdejší osvícenstvo si zřejmě myslí, že zbytek filmové produkce vytváří charita), ale kvalitně provedená. Škoda že tohle není spíše pokračování (on ten obšlehnutý příběh v některých částech celkem nudí). Každopádně by měl mít film určitě přívlastek "komediální", protože komedie nastává ve chvíli, kdy si jde člověk přečíst některé zdejší komenty.

Most - Série 1 (2011) (série)

Celkem slušná kriminálka. Postavy zajimavé (někdy až otravně zajimavé), ale celé to do sebe slušně zapadá, pokud je člověk ochotný přehlédnou spoustu nelogických a někdy až úsměvně nesmyslných výplodů scénáristů (ty jsou ale někdy nutné, aby děj nestál a celé to odsýpalo). Na podívání slušná první série a jsem zvědavý na druhou :) .

Avengers: Endgame (2019)

Temnější atmosféra mi celkem sedla. Po předchozím až úchylném díle na výbuchy a souboje, příjemná změna. Slabší 4* ale pořád dobře koukatelné.

Alita: Bojový Anděl (2019)

První polovina celkem fajn podívaná. Druhá půlka totální srajda, typu Twilight. Absentující konec už je taková třešnička.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tohle není zrovna můj šálek čaje a moc nechápu, co na tom tolik lidí vidí. Pro mě spíš omyl a ztráta času.

Sběratel polibků (1997)

První polovina najíždí na velmi solidní napínavé vlně. Ta druhá je slepenec naprosto stupidních scén, ať už se jedná o velmi "profesionální" policejní zásah v chatě s následnou naháněčkou, nebo zdvořilá návštěva jednoho magora u druhého, atd. Statečná doktorka, která se během dvou minut transformuje z oběti na lovce, je taky spíš k smíchu. Jestli je tohle v daném žánru špička, tak děkuji pěkně. 60% ani chlup navíc.

Signál z neznáma (2014)

Celkem zajimavý vizuál a námět naprosto ubitý tupými dialogy a ještě tupějšíma postavama. Sci-Fi je celkem můj šálek čaje a upřímně, jsem dlouho na konci filmu necítil tak promarněný potenciál.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Na tuhle nevtipnou slátaninu jít do kina, tak si useknu ruku. Trapácký anglánský jakože "černý humor" je mi zcela cizí, stejně jako naprosto nudný vizuál. A ty zdejší komenty: tvrdá satira, mrazivé, syrový humor, atd.... to by se jeden posral.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad) odpad!

To je jako nějaký trapácký pokus několika podržtašek o napodobení humoru České sody? :D Dlouho bych hledal, abych našel alespoň podobné košťata. Prima Cool se svými minipořady stáhla úroveň jediné sledovatelné televize u nás o pár pater níž.

Predátor: Evoluce (2018)

Móda posledních let je cpát příběh s pointou (a ještě dost stupidní) tam, kde vůbec nepatří. Co je ještě víc otravné, tak různé hláškování a vtipkování, které se taktéž cpe naprosto všude. Přitom dva viditelně uměle naroubované vtípky k úspěchu nestačí, i když pro amíky je to nejspíš ta pravá zábava. Nejvíce mě vyděsil konec, který naznačil pokračování.