Mechanik (2004)

Měl jsem na film velké nároky, jak jsem si o něm něco přečetl, a skoro celý film jsem si i myslel, že nároky budou splněny. Ten konec to tak nějak kazí, celou dobu to má takovou atmosféru, na které se podílí všechny složky filmu, výprava, fantastická, všechny dekory, nasvícení, hudba, režie, a hlavní postava, to co předvádí Bale, to nemluvím.. Prostě suprový zážitek, ta schiza je tu dobře podaná, a scény dobře udělané tak, že nejen že vidíte jak hlavní postavě se dělá z mozku guláš, karbenátky, ale začne pomalu jebat i vám, diváci. Ten konec mi nějak nesed, čekal jsem totiž nějaké vyvrcholení, prostě fanfáry, úplně si o to říká ten film, ale bohužel. Je málo takových filmů, a tenhle co se žánru týče je jeden z nej.

Útěk do divočiny (2007)

To se mi tak líbí, nechat vše za zády, šlápnout na zmizík, noha míjí nohu, směr Aljaška. Hudba Eddieho Veddera, a nadšení s jakým Sean Penn do natáčení šel. Dívalo se mi na to náramně, a přes všechna další plus, vedlejší postavy, příroda, myšlenka, moudro, tak jednoduché až prosté, a přesto pravdivé, přes všechna plus, stejně dávám jen za čtyři *, i když cítím jak fajnový je to film. Filmy tohohle lazení mám rád. Dobře mě naladí. Víte, sebrat se a vysrat se na celý svět, taková svoboda, Christopher McCandless, jméno které zná snad každý dobrodruh, ten musel zažívat překrásné chvíle, a já je díky jeho příběhu, a díky tomuhle filmu můžu zažít taky, nebo si je jen navodit, představit, a vzdáleně prožít.

Rumah Dara (2009)

No jo, asiati, ti se s tím nepářou. Dialogy, a nebo originalitu tady sice neřeší, a podle toho to i vypadá, ale co se krve týče, tak se tenhle film dost stydí, a myslím to tak, že je celý červený.. Kdyby měl být tenhle film o něco krvavější, tak vidíte už jen červenou obrazovku. Ze začátku se kecá, ale to se dá, no a pak jedem na červenou. Chvílemi mi to přišlo dost zmatečné, na plátně se objevuje totiž strašně moc postav, a říkal jsem si, co kurna dělají ti ostatní?, kde jsou, a tak :) A nechtěl jsem dát více než tři, moje hodnocení změnil závěr, kdy se to ještě krásně začervená jako třešnička na motorové pile. Nože, krev, zbraně, asijské ksichty, někteří se tváří děsivě, někteří komicky, a jeden barák potopený v krvi. U toho se fajně najíte. Dobrou Chuť, přeje Perverz.

Orphan (2009)

Panečku, čumim, čumim, čumim na bednu. A prdel nezvednu. Tohle je naprosto suprová psychologická nálož. Nečetl jsem místní příspěvky, komentáře, nic. A jak film začínal, pořád jsem si vymýšlel vlastní scénaře jak se film bude vyvíjet, a jak to všechno je. Chyba lávky, tohle není horor klasického stylu, a přinesl mi překvapení. To jak se nakonec ukázalo, o co jde, no, čumim. Isabelle Fuhrman se chopila takové role, a zahrála tak uvěřitelně až to není možné, kurna kolik je té holce? Nemůžu tomu uvěřit. Ta má kariéru jistou, a jsem zvědav na její další role. Orphan je horůrek jaký tady dlouho nebyl. Precizní režie, výprava, atmosféra. A hlavně se skvělou pointou. Jebu vás a solím za pět.

Divoká karta (2015)

Přesně to co od filmů s Jasonem čekám, to dostanu. Pohled do života borce, který má zajímavou prácičku, občas někoho sejme, občas někomu pomůže, tam bitka a tak, dostane keš.. Ale hraje, Statham aka Nick čeká na to štěstí ve hře, na tu svojí karetní jednadvacítku. Není to akčnák nadupaný akcí, jede to v pohodovějším stylu. Mě prostě Statham baví a čumím na něho rád, je to jediný chlap kterého bych vyhulil, kdybych musel, i kdybych nemusel, kecám, já péra nerad, prostě je to borec, a jen díky němu film, který by mě nudil, mě baví, a baví! Máme tu bitky, kamera si pohrává, slušná žánrovka, a ani ten příběh není tak debilní jako u jiných story s Jasonem, vlastně ten příběh není vůbec debilní. Vsadil jsem na správnou kartu, když jsem si vybíral na který film dneska kouknu..

Kurýr (2012) (seriál)

Zklamání hlavně z důvodu, že jsem čekal, že to bude mít něco společného s kurýrem ala Statham. To ale nemá. Je to oddechovka na kterou se klidně mrknu, když zrovna nic jiného nejede. Té akce tam není moc, herci do svých rolí mi vůbec nepasujou, Frank je sice borec, ale jen proto že to má ve scénáři, protože osoba Chrise Vance kurýra nedělá. Zas tak špatné to není. Chybí tomu originalita, vlastně to dost kopíruje šablony většiny seriálů.

Univerzální vojáci (2007)

Univerzální vojáci ve filmu, jsou to nabouchané mašiny, všichni by se jich měli bát, jsou rychlí, dokážou měnit tvar, jsou nebezpeční,jsou, jsou to lidi v teplákovce, a neumí nic... Herci nehrají, a to až tak, že při jakože dramatické scéně se tam ženská směje do kamery... Ty dialogy, ta kamera, no to je pštros ne? Je to tak špatné, že jsem se bavil, nad tou debilitou. Stupidita kvality A. 82 minut běhání mezi křákama, a tak stupidní dialogy, to musíte vidět!!

Interstellar (2014)

Tak to je ono, jo? Ten očekávaný film, to, kvůli čemu Nolan obracel filmový rok 2014 na ruby. Oceňuji vše, že nepoužil zelené plátno, že si s tím pohrál, prostě všechno co pro film Nolan udělal, a po trikové stránce nemůžu použít negativní slova. Ten film mě ale nestrhnul, nepůsobil grandiozním dojmem, nic co jsem očekával. Na rovinu, číst ten příběh na papíře může být fajn, ale film mě sral. Vždyť to je srajda na entou. Nuda, nuda, čekání, kdy že něco přijde, nic! A jakoby se Nolan snažil diváky rozbrečet, to hraní na city, ty vole, moje nervy.. On to Chris myslel dobře, a vidím prvky, které měly dobrý náběh na naprosto grandiozni sci-fi, ale spatlal to, a to ten film není překombinovaný, jen prostě scéna za scénou které jsou nudné, měl občas zařadit do děje klapku, která diváka posadí do sedačky. Poslední třetina konečně přichází s nějakým uzavřením filmu, jenomže to už diváci spí. Jestli chcete černou díru, najděte si raději nějakou černošku, a strčte ji ten svůj malý spocený penis do prdele.

Zůstaň se mnou (2014)

Jsou zde plusy, které vytáhly mé hodnocení na čtyři *. Je to filmík s duchovním nádechem, na ty se dívám rád, je zde hudba, hudba je něco, co miluju, a pak Chloe, kterou mám rád a nebýt jí, asi bych se na film nekoukl. Přišlo mi to poněkud zdlouhavé, přitom to má hodku a půl.. Nevadí. Příjemně se na to koukalo, a film poukazuje na to, že bychom se měli dívat a věnovat pozornost tomu, co máme rádi, zítra vás může srazit auto, nebo vás opíchá nějaký negr až k smrti, třeba se opijete a uklouznete na kachličkách na vlastních grckách, tak kurva žijte, a dělejte si co chcete. Ale jestli jste hodně hustí, a cool, tak na to nečumte, je to romantické drama!! A na to hustí týpci nekoukají, a nebo ano, ale pak musíte dát odpad, aby jste nepřišli o svou hustotu.