Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Zklamání nevyužitej potenciál. První série bude pro mě prostě vždycky TOP. Hlavní zápletka mě nezaujala ani tak jako herecké výkony a soundtrack. Jsem prostě hrozně rozmlsanej vysokou laťkou, kterou nasadila ona již zmiňovaná první série.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Děda Indy je zpět. Byla to jízda? Ano! Bylo to občas klišé? Ano! Intro bylo skvělý (je poznat, že Indy je CGI upraven tak daleko zatím ještě nejsme :D). Naháněčka v autech v Maroku mě moc nebavila, ale člověk to musí brát s nadhledem přece jen je to páté pokračování a to k Indymu patří. Hodnotím lepší 3*

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Žadný složitý děj. Bowser se zamiloval a chce se s princeznou Peach oženit. Vtipné duo Maria a bráchy Luigiho. Bavil sem se. Krásně se na to kouká. Byl bych radši viděl originál, ale jelikož je to animák tak mi dabing ve finále tolik nevadil. Hodnotím lepší 3.

Sedmá pečeť (1957)

Intro se zjevením smrti zbožňuji. Celkově si film pohrává s mortalitou a nicotností lidské bytosti. Skvělý hudební doprovod a masky.

Rakeťák (2022)

Hezky se na to kouká. Krásné animace, ale jinak za mě zklamání. Jak píše Cervenak sem rád, že sem na tom nebyl v kině.

Médium - Pilot (2022) (epizoda)

Rozjezd solidní sem zvědavý zda si série udrží tempo  Našlapnutý je to dost  PS: Scéna s vydloubnutým očíčkem mi vůbec nechutnalo a to snesu opravdu hodně

Obi-Wan Kenobi - Část VI (2022) (epizoda)

+ Souboj mezi Darth Vaderem a Obi-Wanem, Hello there moment - Místama je to tmavější než černá díra, celkově nelogické chování postav v průběhu série v některých scénách

Nikdo (2021)

Výborný a hlavně nezapomeňte vynést smetí!

Na plovárně (1998) (pořad)

Milé povídání s různými hosty s nezaměnitelným Markem Ebenem. Parodie v podání České sody jsou legendární xD

Batman (2022)

Nový Batman mi první půlhodinku vůbec "nechutnal". Celkově hodně temné prostředí s vyšetřováním vražd po celém Gothamu záhadným Riddlerem. Robert Pattison hraje mladého Batmana, který ještě není tak zkušený jako např. v Temném rytíři. Stopáž filmu je dlouhá má skoro 3 hodiny což ovšem není na škodu. Bojové scény jsou hodně luxusní i když v některých částech hodně tmy vyloženě škodí a nic není vidět (beru že to byl úmysl filmařů, ale člověk si ty scény chce vychutnat a ne kvůli tomu film zastavovat a upravovat si jas na televizi jen aby tam něco málo viděl :D). Po shlednutí doporučuju zabrouzdat na youtube a mrknout na vystřiženou scénu s Jokerem.