Mike a Molly - Boháč a chudá holka (2013) (epizoda)

(Rodiče Victorie si chtějí novýho šamstra svý dcery pořádně progooglit, protože se zdá být až příliš perfektní - i když nejí fazolky). Vince: ,,Zkus: James Chicago právník Victoria milenec alergie fazolky."

Angry Birds ve filmu 2 (2019)

Nejvíc se mi stejně líbil ten znepokojivě roztomilej mizera tuleň, zabouchlej do psa v ledu. https://youtu.be/E9GTwmSxgIg?t=41s

Písně o lásce (2007)

Jako jediná jsem bohužel zadržovala smích (takže napůl jakoby poprskávala a snažila se to maskovat pokašláváním) při každý trochu romantický scéně, když všechny baby štkaly a zasněně civěly na to romadrama (a taky mě zasypávaly pohoršenýma pohledama s kadencí samopalu) Asi jsem na takový filmy holt už cynická. 15%.

Studio 30 Rock - Hledá se talent (2009) (epizoda)

Tracy má úkol přiblížit se zase prostému plebsu, načež se ztratí uprostřed NYC. (Přičemž už bez bodyguardů a své suity nebyl roky ani na záchodě.) Takže nahraje na záznamník do kanclu superzoufalej vzkaz: ,,ANNOOOO, JE TAM NĚKDÓ?!? Jsem v nějakým tunelu a vidím muže v modrý uniformě. Myslím, že je to přítel! Jéé, vidím dveře, jsem venku! Ty vypadáš dobře, můžu hádat Tvý jméno? Je to Pedro? Gregor? Nebo Plavčo? Nejseš transkentaur před operací?? Promiňte, nemáte někdo drobný za desetisícovku?" (před stánkem s hotdogama) ,,Dám si kuřecí nugety, pivko a rejži, kterou dělá moje žena. Tady, prosím! Počkejte, pane! Nechcete si někdo chytit černýho milionáře? Nechtěl by být někdo můj kamarád? JÁ JSEM NORMÁLNÍ!!!"

Přátelé (1994) (seriál)

Za mě: Rachel - Phoebe + Monica = ideální ženská. A Chandler + Ross (ale hlavně ten Chandler, Chandler, CHANDLER!) - Joey = ideální chlap. Heršvec, taky vám někdy (cca nad čtvtrou hodinou ranní) pobíhaj' v hlově fakt divný (nekontrolovatelný) myšlenkový pochody?! :D 100%.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Prej "Nástroj osudu". Já jim dám.. takovej... nástroj osudu... že se budou bičovat ještě v na(r)cistický kryptě devětatřicet let zpátky! 65%.

Hříšníci - South Side Rules (2015) (epizoda)

Tenhle konkrétní díl nesnášim/miluju, protože se fakt málokdy stává, že se navnadím na song, který zpívají herci a melodie/text mě totálně sebere, pak si celá říčná song vygooglim, abych zjistila, kdo ho originálně nazpíval, a následně zjistím, že ti herci ho zpívají tak nezaměnitelně a dokonale, že originál proti tomu stojí za h*vno. :D Pet Benatar 3/10, Ian + Mickey ruleeeesss a 1000/10! https://www.youtube.com/watch?v=GehE-TGGAcU&ab_channel=AlexandraMinton