Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Vo něco lepší než Naked Mile, ale stejně šílený. Už se nemůžu dočkat na (zatím) závěrečnej díl s původníma postavama. Tohle je strašidelně trapný a pošahaný.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) odpad!

Nuda, nuda, šeď. Nejvíce mě na dílech od Prci, prci 4 - 7 štve, že se to dál jmenuje jako celá filmová série. To jest, že je prodává název celé série + jméno Stifler (dycky jde o nějakýho pošahance z rodiny Stiflera). Strašný. Ale jelikož je zkouškový, tak mám asi masochistický sklony -> kouknu na komplet celou sérii. Ale hlavně proto, že je to slušná kulisa, kterou nemusíte vnímat (můžete usnout nebo se učit), a taky proto, jestli se tam třeba ještě neobjeví nějaký další postavy z původní trilogie nebo info o nich. Ale odpad je to, to každopádně.

Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Stejně jako incestofilně ujetá Go - go šou nebo absolutně nevtipný Novoty je i tohle docela Ein Kessel Buntes humor, nic pro můj žaludek. Docela se divím, že se tomu upsalo tolik více či méně jinak kvalitních herců/zpěváků.

Vřískot 4 (2011)

Bohužel pěkně trapný pokračování... Z kvalitního snímku se stává fádní teenage film, kde se dá zhruba odtušit, kam povedou stopy a koho zabijí. Ale musím uznat, že Neve Campbell vypadá stále dokonale! .) 30%.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Seriál, co určitě není můj cup of tea. Aaron Paul (Jessie Pinkman) by měl získat nějaký super bolestn, protože to byl superotloukánek. Největší sympaťák pro mě byl určitě Mike Ehrmantraut, byl to přesně ten typ jako Tom Friendly ze Ztracených. Pak ještě samozřejmě stojí za zmínku samotný Cranston i postava Saula Goodmana. Ale určitě vidím jako velký negativum, že scénaristé seriál natahovali jak jen to šlo, zbytečně. Mohl mít celkově kvalitnější 3. řady a ne se donekonečna vléct. Jinak viděno jednou a stačilo, bohatě. Celkově 65%.------------------------------------------------------------------ 1. série - 95%, 5*. Prvotní tři díly byly fakt dobře vystavěné a dalo se říct, že se seriál dobře rozjíždí. Bryan Cranston perfektně zapadl do své role, stejně jako jeho seriálový švagr Dean Norris (Hank). Oblíbila jsem si postavu Skyler (Anna Gunn), takovou ženu bych brala. :)) Celkový dojem sice není takový jako u spousty z vás, ale za mě 75%.-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. série - 75%, 4*. Pokračování a podle mě nejlepší série tohoto seriálu. Postava Tucca byla místama humorná, škoda, že rychle zmizel. Děj začíná být díl od dílu víc napínavější a člověka zajímá, co bude dál. Závěr série mi prišel naprosto skvělý, mrtvá přítelkyně Jessieho, odstěhování Skyler atp. I když už se stále nedozvídáme, kdo zemřel a co je s tou vodou, de plave růžový medvídek... Možná v další sérii. :)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 3. série - 60%, 3*. Situace v seriálu začíná být čím dál víc napjatější, začíná se přiostřovat a možnost odhalení Walta White alias Eisenberga jeho švagrem je skoro nadosah. Seriál začíná být ještě víc temnější, (rozvod Walta a Skyler; nevěra Skyler; dva zdánlivě němí chladnokrevní hispánci, co jdou Waltovi po krku kvůli Tuccovi z první série...) nápad s velkovařením pika pro pana Guse Frinka aka majitele něčeho na způsob KáeFCéčka považuju za zdařilý. Stejně jako mi přišlo nečekané, že scénaristé neplýtvalí časem a ambicemi a odhalili Waltovo nové povolání Skyler.Dále velmi dobrý díl 03x07 – Osudová minuta, konec byl naprosto dechberoucí. Scénaristé si opět pohráli, z bodrého Hanka udělali skoro mrtvolu a dál zlomeného muže. Závěr 3. řady je fajn a docela dojemně smutný, ta postava asisenta chemika Gaila byla sympatická. Ale i tak, šlo udělat tuhle sérii o něco líp.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4. série - 65%, 3* Napínavý první díl. Dále dobrý herecký výkon Aarona Paula aka Jessieho Pinkmana, který nezvládá v počátku svoje stavy, pocity viny z vraždy Gaila a udělá ze svýho původního baráku rodičů drogový doupě/squat a docela se o svoje fetky ''stará''. Dále samozřejmě výborný výkon Mike Ehrmantrauta (Jonathan Banks) jako vždycky, stejně jako Boba Odenkirka (Saul Goodman). :) Líbil se mi nápad scénaristů, že Jessie přestane bejt otloukánkem, ale začne být temným a stane se ,,parťákem'' bouchače Mikea. A pan bývalý zlomený polda Hank Schrader je opět na stopě! :) Zejména se mi líbil díl 04x10 - Salud, kde z pomsty pan Frink vyvraždí celý mafiánský klan a Walt senior rozmlouvá s Waltem juniorem. Konec 4. řady je čekaný, alespoň pro mě to bylo od začátku jasný. Ale oceňuju scénaristy, jak vystavili konec slizkýho dědka se zvonečkem i Frinka a jeho gorily.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 5. série - 75%, 4*. Podle mě už tahle série ani bejt nemusela. Stále se zhoršující vztahy Walta a Skyller a dětí a Waltovi se konečně málem podaří, co si přál - být svým pánem a rozjet vlastní byznys, přiberou i Mikea Ehrmantrauta. Leč.. smůla smůla... Walt se zcvokává a dokonce zabije v návalu zmatku mou nejoblíbenější postavu - Mikea Ehrmanta... Za to bych scénaristům vrazila. :) (Jinak epizoda 05x07 Řekni mé jméno je supr) Jinak následný vyvrcholení seriálu a ta dramatičnost byla spíš k plusu než ke škodě. Poslední 3 díly byly lepší než celý seriál dohromady. Konec dobrý, (skoro) všichni mrtví.

Zámek hrůzy (1999)

Dost dlouhou dobu jsem opravdu žila v tom, že to není horor, ale komedie (parodie) ... Takhle by asi horor vypadat neměl.

Poupata (2011)

Hořce podávaná stupňující se deprese. Kdovíproč mi to připomíná filmy Chytilové, což je zřejmě způsobeno tou mrazivou atmosférou, s jakou je film servírován. Určitě kvalitní snímek, který na mě působí jako instantní deprese.

Láska je Láska (2004) (seriál)

Svět drobet snobských lesbiček z krásného prostředí Los Angeles. Pro mě seriál zajímavý, ač drobet klišé zápletka v posledních sériích. Ale nostalgie a postava naprosto dokonalé a oslnivé krásky Shane vás dostane, možná stejně jako mě. :) A samozřejmě nesmím zapomenout na rovněž nádhernou Jennifer Beals aka Beth Porter, tu bych brala všema deseti! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. série - 100%, 5*. Hned po seriálu Six Feet Under podle mě nejlepší pilotní díl vůbec, hned to člověka navnadilo ke sledování. Postavy zajímavé, zápletka dobrá a... ach, samozřejmě nesmím zapomenout na postavu, do které jsem se platonicky naprosto zamilovala.. Ano, tušíte správně, jde o Shane. :) Prostě lesbický svět s jedním stálým párem (kde si oblíbíte Jenn Beals aka Beth Porter), dále sympatickou rozumnou sportovkyní Danou, upovídanou kamarádskou Alice, nádhernou okouzlující Shane a v neposlední řadě i postava Jenny, kterou trápí osobní démoni a zamiluje se do majitelky zdejšího lesbického podniku Mariny. První řada mě navnadila ke sledování a s napětím jsem sledovala dál. Takže 100%. 2. série - 95%,2. série - 5*. Sice mi chyběla hlavní záporačka, kterou z nepochopitelných důvodů odšoupli stranou, což beru jako pozdější největší nedostatek seriálu a největší blbost, co mohli scénaristé udělat. Naopak oceňuju mužskou postavu Marka Waylanda, kterého ztvárnil sexy kocour Eric Lively. Zápletka aka ,,Big Brother'' v domě Jenny a nově nastěhované Shane nebyla nejhorší, ale už od této série mi nesedí čím dál víc psycho postava Jenny, která se začíná zcvokávat. Naopak těhotenství a rozchod hlavního páru, stejně jako sblížení postav Alice a Dany beru dobře. A postava Hellen Peabody (Rachel Shelley) je supr! Kéž by se totéž dalo říct o postavě Carmen (Sarah Shahi)...---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 3. série - 85%, 4*. Taky ještě v rámci možností kvalitní série, ale smrt jedné z hlavních hrdinek a čím dál větší šílenství Jenny a nová postava babochlapa Maxe (Daniela Sea) ovšem nic moc, ale dá se ještě ustát. Svatba Shane a Carmen ovšem blbost, nechápu scénaristy, proč to tam hodili...----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 4. série - 60%, 3*. Tady už začíná úroveň rozsáhle upadat... Stupidní zápletka, kdopak je rozhoďnožkou Papi, dále naprosto odporná vojanda Tasha a nuda, nuda, šeď, nuda nuda... Ale stále si to drží ještě jakš takš průměr, i když to viditelně jde do háje...------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 5. série - 40%, 2*. Za mě nejhorší série, s jasnou zápletkou a záporačkou Adele (Malaya Rivera Drew), točení filmu ,,Lesbušky'' a stále větší nuda. Ale oceňuju ty zhruba dva díly s tématikou stanování. A to je asi tak všechno...------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 6. série - 50%, 3*. Závěrečná série, která podle mě ani nebyla nutná. Podle mě seriál měl mít zakončení ideálně 4. sérií, maximálně 5. Jako dobré beru jedině to, že konečně zabili anti-oblíbenou postavu Jenny Schecter. Ale proč až v závěrečné sérii, proboha?! Divím se, divím... Za mě 50% z nostalgie po puštění první série...

4 svatby (2010) (pořad) odpad!

A znovu... To snad není možný. Huh.