Ztracené město Z (2016)

Celé to bylo fajn a opravdu jsem se bavil, ale ten konec mi prostě přišel hodně odfláklej. Pochopil jsem to, ale mohli to rozebrat trochu i víc. Každopádně zajímavá výprava.

Legenda o Tarzanovi (2016)

I přes herecký obsazení to byla nuda. Vizuálně v pohodě, ale ty akce. Takhle přesně se to nedělá, protože pomalu jsem si připadal, že buď to mám tak jen já nebo tam opravdu toho moc nebylo vidět jak to bylo blbě nasnímaný. Občas tyhle remaky nebo zmrtvýchvstání nechápu, jasně nalákat co nejvíc lidí do kina, ale kdyby si dal aspoň někdo záležet. Ale tohle nemá smysl ani vidět znovu.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Zase ta kombinace Marka a Berga se vyplatila. Další příběh dle skutečný události, který má grády a člověk nepřestává věřit, jak se tohle mohlo stát. Opravdu jsem se bavil.

Vetřelec: Covenant (2017)

Jako akce a masakru si tu člověk užije, ale že bych si z toho sedl na zadelu. On Scott už tak nějak podle mne vařil z vody a jen se snažil zaujmout i trochu jiným pohledem na vznik, ale dle mého se mu to moc nepovedlo. Tohle je takový ten průměr, na který zapomenete hned za hodinu a už se k němu nevrátíte, bohužel. Starou klasiku už nic nepřekoná a k ní se raději budu vracet než sem.

Trestanec (2017)

Zločinec se mi líbil o trochu víc, ale zase je to originální pohled do věznice a pohled na normálního člověka, kterému nic jiného nezbude a musí to vězení nějakým způsobem přežít.

The Morning Show (2019) (seriál)

Já hodnotím pouze první sérii, protože druhou jsem vypl hned jak začala. Ale první je fakt skvělá jízda, kterou si Aniston ukradla pro sebe a ukazuje nám z trochu jiného směru tv show. Má to spád, intriky a celé mne to svým netypickým zpracování opravdu chytlo, jen je škoda, že tvůrci už nedokázali navázat. Každopádně první série opravdu stojí za to.

Psí poslání 2 (2019)

Zajímavý pojetí, které sice působí poněkud zvláštně, ale nemohl jsem se ubránit dojmu, že to na mne zafungovalo a celému tomu umírání a znovuzrození jsem uvěřil. Má to občas i takovou zvláštní atmosféru, ale ve výsledku to bylo fajn, ale první díl mne bavil o mnoho více.

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Tak tohle je zbytečný pokračování, které má s původní MIB společný jen název. Občas se bůh blesku dostane tam kam nemá. Něco se jako dalo vydržet, ale víceméně celej film jsem se nudil. Tohle už nebudu absolovovat znovu.

Vyhnanec (1999)

Jako čekal jsem to daleko horší i vzhledem k těm žánrům, které už jen napsané nejdou dohromady. Opravdu mi to chvílemi připomínalo soundtrackem pohádku, která ale obsahuje celkem dost akce a je celkem fajn. Jenže jde vidět, že Isaac se tady asi teprve učil co a jak (ale pořád ty zpomalovačky prostě fakt nemusím), každopádně dlouhán to zachraňoval jak se dalo. Má fakt výhodu, že se na něj prostě dobře dívá a ještě když k němi přibude záporák Tagawa, i když jejich první setkání dopadlo daleko lépe, tak oba tomu dodávaj šmrnc a opravdu bych to dal jako lepší průměr.

V dosahu smrti (2015)

Další kombinace Isaaca a Scotta, která dopadla tak jak jsem si přál. Sice začátek navnadí a pak následuje delší odmlka, ale jakmile se to vrátí zpátky do akce, tak se člověk nechá unášet krásně natočenými souboji, které jsou dynamický, bolavé a perfektní. Ostatně tak jak to Scott umí nejlépe. Takové spolupráce mne dycky zahřejí. Kéž by to Scott dělal častěji, člověk musí občas to lepší hledat, ale pak to stojí za to.