Jack staví dům (2018)

No já nevím, ale za mě max 2*. Začátek nic moc, pak se to celkem slušně rozjíždí, aby se z toho nakonec stala "cesta do hlubin študákovi duše". Film sice graduje na )chylnosti, stejně tak graduje na špatných hereckých výkonech a stupidním závěru

Predátor: Evoluce (2018)

Tak tohle je nejsmutnější překvapení roku. 1* dávám za použití původní hudby, která alespoň trochu pomáhala. Jinak je to pouze velmi ubohá napodobenina klasiky, kde na sebe nenavazuje absolutně nic a už vůbec ne dvě po sobě jdoucí scény. Hláškování typu Deadpool či ANt-man zde ani z daleka nesedí. Ochočení vesmírného čokla pro mě bylo konečnou. Dál už se na to nedalo koukat

Jde si pro nás noc (2018)

Stejně brutální a akční jako zátah. Film je jedna velká přehlídka brutálních bojových scén s hektolitry krve. Syrovost jednotlivých akcí nemá chybu

22. míle (2018)

Iko Uwais o třídu lepší než Wahlberg. Co se týče akčních scén, tak filmu nechybělo vůbec nic. Jen ten scénář nedal asi moc práce

The Debt Collector (2018)

Mě to jednoduše bavilo. Klasické akční béčko, kde se člověk musí odprostit z od logiky. Pro mě to je příjemný filmek s fajn hláškama a se skvělou bojovou choreografií

Hotel Artemis (2018)

90% filmu jsem chtěl dát minimálně 4*, ale ten "Americkej" konec mi to podělal. Jinak si film po celou dobu drží krásně pochmurnou atmosfrétu. Bohužel jedna minutová akční scéna a najednou slepenej konec to zhatily

Bronson (2008)

Celý film zachraňuje Tom Hardy a jeho skvělý výkon. Bohužel je to natočeno více než rozpolceně. Snad ani minutu se nejedná o stejný děj. Tvůrce se snažil do filmu dostat co nejvíce informací o životě Charlese Bronsona a přeskakuje z jednoho na druhé.

Armstrongova lež (2013)

Tyto závody jsou o podvodu a on dokázal podvádět lépe než všichni ostatní. Proto těm podvodníkům amatérům tak vadil. Dokument je velmi dobrý a ukáže, že čistě se ve špíně vyhrát nedá. Pokud však je někdo špinavější než ostatní, tak je jediný, kdo podvádí

Zabití posvátného jelena (2017)

Jedním slovem zvláštní. Jak píše Superpero. Chladnost všech postav a celkově citově nedotčené vyjadřování působí, jako by se s hlavním problémem všichni, bez větších potřeb, smířili. Možná to byl přímo autorům záměr, protože zejména popisování situace ze strany sestry malého chlapce mě neuvěřitelně muchlalo nervy. Celý film se točí okolo jednoho zásadního problému, ale nikdo se na něj vlastně pořádně ani nezeptá.