RRRrrrr !!! (2004)

Tohle je moje krevní skupina - nicneřešící "humor" z doby prvních lidí a jejich prvních zážitků. Mraky hlášek, který jsou pro mě malý kult, z toho dělaji mou snad nejoblíbenější komedii. Jejím cílem je jen pobavit a není u toho třeba přemýšlet... Váš šéf je ten plešoun? :))

Dědička (1949)

Tohle neni muj šálek kafe, černobílý americký filmy zpřed půl století fakt nemusim. Nesčetněkrát jsem to přestal sledovat a věnoval se něčemu jinýmu, to mluví samo za sebe.

Terkel má problém (2004)

Příjemně strávená hodina a čtvrt. Zpočátku se mi sice vůbec nelíbila animace a některý hlasy (viděno s českym dabingem). Ale to se postupem času změnilo, když jsem pochopil, s jakym humorem bude tenhle animák pracovat. A pravda, že jsem se ke konci přistihl, že mě opravdu zajímá, jak to dopadne. Rozuzlení mě trošku překvapilo :)

Povstání strojů (2006) (TV film) odpad!

Chvíli jsem přemýšlel, že bych tomu dal jen tak z recese hvězdičku, když jsem se u toho párkrát hezky zasmál. Ale mam strach, že nebylo úmyslný... Efekty hrůza, napětí žádný, stupidní rozhovory - přitom podle obsazení to vypadalo jakžtakž slibně.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

O něco slabší odvar jedničky, kterou se to místy příliš inspirovalo. Postelový scény mi připadaly docela zbytečný a omáčka filmu nic moc. Fighty byly ale zvládnutý opět výborně, i když s předvídatelnym koncem. Kromě toho tam byl na poslední chvíli hodně uměle vytvořenej padouch. No... vychází mi to na lepší tři hvězdy, což je určitě škoda.