Tajemná řeka (2003)

Časově docela natažený příběh, dal by se jistě zkrátit, aniž bysme o něco přišli. Spousta dialogů mi připadá zbytečná a nezajímavá. Konec příběhu je ovšem naopak velmi zajímavý a poutavý. Rozhodně to není tuctová kriminálka.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Jednou ráno mi to nedalo a musel jsem se podívat o co vlastně jde, doteď si vyčítám, že jsem si přivstal. Nevím jestli tvůrci chtějí z dětídělat úplné idioty či zda je to pokus o vtip.

Skleněné peklo (1974)

Na svoji dobu velmi působivý film, viděl jsem ho několikrát a podíval bych se na něj klidně znovu, prostě klasika

Firewall (2006)

Tuctovka - přepadení, únos, pokus o útěk, beznaděj, osvobození, konec. Není to ale špatně zpracovaný, prostě ten film nepřináší nic nového.

Vybíjená (2004)

Sportovní komedie mám rád a tahle se povedla - Ben stiller rulez ;-)

Policajti z předměstí (1999) (seriál) odpad!

Vrchol všech kravin, jeden díl na udělání si obrázku stačí, na víc se nedá dívat.

Speed Racer (2008)

Ne, tenhle film se mi nelíbil, nemám rád rozpiplané rychlé obrazy a vůbec kýčovité barvičky, ne prostě ne.

Seznamte se s Davem (2008)

Nebyla to až zas taková katastrofa, už jsem viděl i horší. To ale nic nemění na tom, že je to nevkusný brak. Eddie Murphy, sice zahrál co se od něj očekává, jenže to nestačí, ryba jak známo smrdí od hlavy, viď Briane Robbinsi ! Jenom by mě zajímalo, proč se Eddie zahazuje s takovým amatérem, už po tak "úspěšném" NORBITovi.

Prázdniny pana Beana (2007)

Takže, příběh? - nic moc; Herecké výkony? - rozhodně umí, ale nepobaví; Vtip? - opakovaný vtip není vtipem. Občasné opakování scén ze seriálu Mr. Beana je pěkně trapný (např. scéna z restaurace) Sečteno podtrženo - naprosto podprůměrná komedie. Skalní fanoušek Mr. Beana si klidně může tento film nechat ujít a nebude se mít za co stydět. Po shlédnutí vím, že na něj druhý den zapomenu, ale zároveň rozhodně nezanevřu na R. Atkinsona.