Transformers 3 (2011)

Toto bola EPIC jazda. Po dvojke som necakal nic extra, trojka je premna prekvapenim. Tesim co dalsie nam Bay nachysta nabuduce.

Americký zločin (2007)

Neuveritelne silny film. Je neuveritlne co dokazu deti :( a v tejto dobe je to este horsie.

Avatar (2009)

Neuveriteľné, musím pozrieť viackrát a napíšem viac. :)

District 9 (2009)

No tak, takéto skvelé sci-fi som nečaka, takéto niečo tu už nebolo dlho .). Je dobré vedieť, že točia dobré sci-fi aj inde než v amerike. Dúfam, že bude aj District 10.

Proboha! (2008) odpad!

Nechápem ako to toľko ľudí ohodnotilo 4* alebo 5*??? TO už vážne nikto v nič neverí a nikoho si neváži? Už dlho tvrdím, že Larry Charles je chorý človek.

Bruno (2009) odpad!

Hnusné a otrasné rovnako ako borat... Nedá sa na to vôbec pozerať a nikde nevidím tu vtipnosť čo všetci ospevujú. To sa vážne všetkým páči ten fekálny a priteplený humor...

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

No čakal úplne niečo iné. Bolo tam strašne veľa romantiky a sladkých vecičiek. Málo temné, strašidelné a napínavé. Ocenil by som keby vyšla unrated verzia nejaká, ktorá by bola viacej drsnejšia. No ale tak čo môžeme čakať od filmu čo je o 7 rokov. HP6 sa radí popri T4 a Transformers medzi sklamanie, jedine čo vyčnieva je Star Trek.

Proroctví (2009)

Nečakané prekvapenie :). Konečné dobručké sci-fi, ktoré uspokojí moju chuť po takýchto kúskoch. Prečo sa netočí viac takýchto sci-fi.

Terminator Salvation (2009)

Neviem co si mam o novom terminatorovi mysliet, neni zorvna najhorsi, ale obsahuje strasne vela nelogickych veci. Co ma najviac nastvalo, ze zabily Marcusa...

Star Trek (2009)

Na tento film som sa tešil 3 roky a nesklamal, ba čo viac ma potešil. Za toto patri J.J.-ovi veľká vďaka. Herci skvelý, humor skvelý, proste všetko skvelé. Strašne ma potešili narážky na ostatné filmy a seriály ako aj na cele star trek universum. Davam 95%, 5% si nechávam pre Star Trek 2 (12).