• Fantasy

Sedmý syn (2014)

Trikově nadprůměrné fantasy, které podráží scénář a přehnaná snaha autorů hrát na dějové zvraty, které se míjí účinkem. Dosti předvídatelné a příběhově stereotypní.

Robocop (2014)

Nudný a zbytečný remake s nezajímavými postavami. Emocionálně paradoxní v negativním slova smyslu, Oldman jediný snažící se něco hrát. Zbytečnost nad zbytečnostmi.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Dost sem se musel přemáhat, abych to dokoukal a to i přesto, že jsme z toho měl jen a jen prdel.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Jedna hvězda za Martina Rotu, jinak se na to opravdu nedá koukat.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Kdyby mi film někdo pustil a neřekl název, myslel bych si, že jde o zfilmované Call of Duty (myšleno tak, že pár týpků čelí nabíhání stovky a stovky pěšáků a kosí to po desítkách). Solidně natočená akce s občasným humorem a největšími frajery z akčního světa.

Vejška (2014)

Velmi důstojné pokračování kultovního Gymplu, které chce být dospělejší, drsnější a víc cool. Dopomáhá mu k tomu skvělý soundtrack, a nové zábavné postavy. Ono poselství ale Vejška nepředává úplně ideálně, v tomhle byl jeho o stupeň nižší předchůdce úspěšnější. I přes nechuť k pokračováním natočil Vorel důstojný sequel, který je větší, nablyštěnější, hlavní myšlenka filmu se však míjí účinkem.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Určitě nesrovnávat s Prokletým Ostrovem. Mysteriózní prvky podobně, zpracováním a příběhem však odlišné. Co filmu chybí jsou lépe napsané postavy, které nevyzařují takovým tajemnem jako právě ve Scorseseho lahůdce. Film měl velmi dobře našlápnuto, ale ve výsledku se jedná spíše o nenaplněný potenciál.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Není o čem. Naprostá klasika a nejlepší anime ever.

Já, Frankenstein (2014)

Akce je jediný důvod, proč by si u tohohle filmu člověk neměl radši podřezat žíly. Debilní scénář a nezáživný příběh.