Zabít Gunthera (2017)

Kdby měl Arnol trochu důstojnosti a uměl poznat okamžik kdy už je to přes čáru, bylo by na světě o pár trapných filmů méně. Měl by sám uznat že jeho kariéra je prostě u konce a nemá cenu se vnucovat divákům aby se na něj nezapomělo. Tento film je tak špatný že i Dvojčata jsou oproti tomu kvalitní snímek. Myslím že jsem se zasmála jen jednou a to u scénky která je už v traileru, takže nevím jestli se to nějak má počítat. Asi ne.

Je to i můj život (2009)

Jakýkoliv jiný soud na světě by tuhle matku odsoudil na 20 let za zneužívání dítěte. Vážně se nad tímhle nikdo nepozastavil ? Vážně je v USA možné se soudit kvůli tomu aby vaše dítě darovalo orgán ?

MovieZone Live! (2010) (pořad)

Dlouhý, široký a bystrozraký se nás snaží přesvědčit o tom že rozumí filmům. Myslím že nerozumí. Cival je odporná kreatura z ksichtem zralým na rozkopání (arogantní šmejd už na první pohled) Ani nevím za co je ta jedna hvězda - viděla jsem 5 dílů v náhodném pořadí.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Po druhém podívání zvedám na 4 placky, protože mě po dlouhé době zase bavilo dívat se na komedii a dobrodružný film. A řekněme si upřímně že za posledních pár let to je bída a zoufalství. Už jen z toho důvodu ty 4 musím prostě dát. A hodně příjemně mě překvapil Jack Black. Toho týpka fakt nemusím a v 99% filmů je za blbce, šmejda, vyžírku a nebo prostě debila ale tady se celkově předvedl v klidné poloze. Takhle měl hrát častěji.

Rick a Morty (2013) (seriál) odpad!

Začínám naprosto upřímně nenávidět seriál Rick a Morty. Už mě začíná dost silně vytáčet jak mi neustále všichni cpou pod nos hlášky a genialitu tohoto seriálu. Je to hnusně nakreslené a jsou tam trapné hlášky a má to debilní scénář. Proč mi furt všichni musí říkat co je dobré a když s nimi nesouhlasím tak mi tvrdí že tomu (asi proto že jsem blbá) nerozumím ?? Kurva proč ?? Dejte mi pokoj. Je to sračka sraček !!! A jsem hrdá na to že se mi to nelíbí. A svoje debilní kydy si nechte pro někoho, koho to zajímá. Já to fakt nejsem.