Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Kateřina miluje svého přítele Petra. Petr vypadá celkem slušně, má dobrou práci a mluví inteligentně. Kateřina vypadá jak leklá ryba, je nezaměstananá a když otevře hubu zní to jak škrábání nechtů po ztabuli. Najednou přichází do studia Václav, očividně mentálně zaostalé individum z úchylným ůsměvem na rtech, který Kateřinu ve slabé chvilce položil na záda. Kateřina je z toho celá špatná a Petr předstírá (velmi špatně) šok z toho že kamarád vlezl na jeho matraci (proč jsou tihle dva kamarádi jsem nějak nepochopila) To ale není celé, protože na scénu vstupuje Marek, lázeňský švihák z knírkem vpadající na 40 let, a patkou který naštěkal Kateřině do boudy na diskotéce, na kterou šla původně z Petrem ale po hádce Petr odešel naštvaně domů, a Kateřina tak čeká malého sviště / kukačku. Petr je zamlklý a na stupidní dotaz moderátora "co si o tom myslíte" nenachází slova. Václav je ochotný přiznat že Kateřinu ojel ve slabé (zřejmě pod vlivem halucinogenů) chvilce, kdy se trošku nepohodly z Petrem. Tady jsem se začala úplně ztrácet v tom kdo je kdo a proč se kdo s kým pohádal a nebo proč je Kateřina tak zničená když evidentně roztáhne nohy každému kdo je ochotný na ni vlézt. Marek se k otcovství klidně hlásí ale dítě vychovávat neche, protože je ještě mladý a na otcovský život má ještě času dost. Kateřina je zklamaná, protože Václav lituje "uklouznutí" Petr spouští vodopád slz a moderátor do toho všeho vnáší rozuzlení v podobě Kateřiny matky, která prohlásí že by chtěla za zetě raději Ivana než kohokoliv jiného. Kdo je Ivan, jsem se nedozvěděla, protože jsem to vypla.

Apokalypsa (1979)

Podle popisku jsem čekala jiný film. Nemožné se jakkoliv vyjádřit, protože nespím v maskáčích, neberu drogy a nad posletí mi nevisí vlaka USA.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Mám podezření že jsem viděla nějaký rýmejk tady toho filmu, protože to co jsem viděla absolutně neodpovídá komentářům které udělují víc jak 2 hvězdy.

Kmotr (1972) odpad!

Vypla jsem to někde v polovině. Nebavilo mě to.

Podfukáři 2 (2016)

Horší - mnohem - než jednička. Je to přepálené, je to přehnané, překombinované a hlavně to nedokáže pořádně zaujmout. Když víte co asi tak můžete očekávat tak si to vlastně ani moc neužijete. Za mě zklamání.

Podfukáři (2013)

Když jsem to viděla poprvé, byla jsem nadšená, protože mám tyhle vyjebávací filmy ráda. Jenže při druhém podívání jsem si uvědomila že spousta věcí nedává smysl. Je to ten druh filmu u kterého se nesmí přemýšlet a když už tak ne nad tím jestli to dává smysl.

Justin Bieber's Believe (2013) odpad!

Byla jsem na návštěvě a tam tohle běželo. Jediné co na tom bylo dobrý, bylo to že jsem to neviděla od začátku a nemusela jsem tak trpět celou dobu (kdyby nelilo jak z konve, seděla bych na terase abych na to nemusela koukat) Justin je špína a dement a jestli někdo tvrdí opak, žije odříznutý od společnosti a náhodou slyšel z rádia zabloudivšího humanoida jednu písničku. Tahle šmíra je otravný spratek kterému rodiče měly dávat facky a jiné tělesné tresty. Takto to dopadne když dáte dementovi "moc" a vliv nad jinýma dementama. Stane se jejich bohem. To že je to vyjetá, násinická fetka bez jediné dobré vlastnosti, tahle skupina uctívačů nikdy nepochopí. Odpad. PS : ta zajímavost v zajímavostech je nějaký blbý vtip ? Věnováno jednoleté fanynce ? JEDNOLETÉ ??! Dělá si někdo prdel nebo co ?

Megastavby (2004) (seriál)

Dubajské palmové ostrovy - Palm Jumeirah : z mého (odborného) pohledu se jedná o velmi zajímavé dílo, které ale mělo být postaveno jinak. Postavit to čistě z písku je sice hezké a má to určitě kouzlo a ohromí to svou velkolepostí ale jde o problematickou část stavb. Prakticky nikde nenajdete informaci o tom že i když ten písek těžily ze dna moře a následně ještě vibracemi a udusáním zpevnily, tak se pořád bude sesouvat směrem do vody. Je jedno jak moc to zpevníte, můžete se třeba na hlavu stavět, ale nezabráníte odplavování. To má za následek neustálé hlídání a neustálé práce na opětovném přesouvání písku zpět na místo. Takže tam neustále plují lodě a neustéle se pracuje na nekončícím boji z přírodním systémem který nemůže být změněn. Další věcí jsou samotné "listy" palmového ostrova. Po přečtení několika článků, prohlédnutí dokumentace a vyslechnutí mnoha názorů, musím říct že bych tam bydlet nechtěla ani náhodou. Z jednoho "listu" se totiž díváte do druhého a vyhlídka na moře je prakticky nulová, protože i na okrajích "listů" je výhled na vlnolam, který chrání celou palmu před ůčinky přílivu a odlivu. Nebýt tohoto vlnolamu, který brání přímému pohledu na moře a nekonečné dálky, by ostrov zmizel během pár týdnů. Nejsem "světoznámý" inženýr a projektant takže můj názor nestojí za zmínku, ale kdyby to bylo čistě na mě, změnila bych celý koncept výstavby a hlavně bych to nikdy nestavěla z písku hned od základu. Pojmula bych to po svém a z vlastní rozumovou úvahou o všech aspektech. Ano, souhlasím z tím že se jedná o neuvěřitelný technický projekt ale nemůžu si pomoci, tak jak to postavily to jednoduše nemůžu pochválit.