Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál)

Všechno je špatně. Formát 10 minut x 10 dílů je nepochopitelný, herci jsou prkna a nemají co hrát, němec je afektovaný magor a ten zbytek ansámblu včetně goauldů, jakoby vypadly z ochotnického představení z nějaké vesnice. KDYBY to mělo nálepku fanfilm - KDYBY to bylo jako celý film (nechápu proč to vzniklo v tomto formátu) a KDYBY se někdo alespoň trochu snažil u dialogů a scénáře, mohla bych dát i víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu jinak než to skopnout ze schodů, protože je to utahaný nudný pokus přilepit další část skládačky do světa hvězdné brány. Nefunguje to. Efekty jsou mizerné, kulisy jsou mizerné, herci jsou špatní, naroubovaný konec ve stylu "ztráta paměti" (aby jak film, tak seriál nebyl nijak ovlivněn) je už vyloženým kopancem do zadku.

Tři uprchlíci (1989)

začátečních cca 30 minut je za 5 hvězd, ale pak to jde sestupně až tak na 1 hvězdu. Francouzký originál je prostě lepší, už jen kvůli silnému spojenectví 2 velkých francouzkých herců. Short a Nolte, jsou sice zajímavá dvojka ale na Richarda a Depardieua zkrátka nemají. Navíc je to (opět zbytečný) rýmejk něčeho co to vůbec nepotřebuje. Ale úvod v bance, je jednoduše sranda i v rýmejku. No nevím jak to vlastně hodnotit, protože mě to pak už nebavilo. Dám 3 hvězdy - ale jen za ten začátek.

Království ohně (2002)

Za humny je drak. Dáme mu na frak. Robinson Crusoe a Kojak jr. zachraňují svět před dračí apokalypsou. No nevím jak ostatním, ale mně přišlo velmi zvláštní kde se za těch cca 30 let vzalo na té naší kuličce tolik draků. Možná že to tam někde zaznělo, ale Já to nepostřehla. I kdyby ten drak byla ta drakyně (nebo drakoňa) tak je to stejně výkon hodný do Guinessovy knihy rekordů (z takovým vrhem se nemůžou jednomu drakovy rovnat ani čtyři hnědočešky z indie - což je samo o sobě neuvěřitelné) Tento film stojí za starou bačkoru. A kdy by tu starou bačkoru za kterou ten film stojí chtěl vidět, tak ať se podívá na scénu kdy drak plive oheň na políčko. Bačkora je za 15 keříkem ve 4 řadě. Je vidět sice jen na vteřinku, ale je tam ! Draci byly sice hezcí, ale to je nějak málo. Za 2 kaštany pečený. Matthew McC. byl chvilkama dost děsivej.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Výborné "béčko" které si moc hlavu neláme ani z logikou ani s tím že by chtěly brát oskary. Normální akční chuťovka u které jsem si sice chvílemi říkala že je to blbost ale nakonec jsem se bavila a tak si to nějaké slušné hvězdy zaslouží. Přišlo mi to jakoby někde v Hollywoodu našly zaprášený scénář z 90tek a řekly si že to prostě zkusí a uvidí co lidi na to řeknou.

Gravitace (2013)

Snad jen ten začátek a pár scén by vytvořilo situaci, kdy bych byla ochotná na to jít do kina. Zbytek filmu je o nehodě a záchraně života, v tak nudné a "tíživé" atmosféře, že jsem u toho usnula. Vážně (to se mi stalo jen málokrát) Sandra je sakra hezká holka která mi působí těžký dech a mravenčení po těle ale to neznamená že dám 5 hvězd filmu ve kterém hraje. No možná bych takovému filmu 5 hvězd dát mohla ale ten by vživotě nepustily do kin a Sandra by tam neměla moc oblečení.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Druhý díl je samozřejmě ještě horší než ten první. Triky už se nikdo ani nesnaží nějak vylepšovat a totálně kašlou na jakýkoliv děj, inteligenci a logiku.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Jsem jiná než zbytek světa, takže mi tento film nepřivodil orgasmus jako všem těm lidem okolo. Je to klasický asylum sranec.

Samotáři (2000)

Jsou věci kterým nikdy nebudu rozumět. Jako třeba tomuto zvláštnímu českému humoru. Možná je to tím že jsem cizinka, a možná tím že je ten film prostě špatný.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ze začátku kvalitní "nepochopitelný" humor. Jenže pak se natočily další série a dopadlo to přesně podle standartního grafu. Humoru ubylo a začaly se řešit vztahy a bylo po srandě. Takže za 1, 2 a 3 sérii nějaké body jsou, pak už bych musela hvězdy hodně ubírat - po pár dílech z 5 série bych musela dát odpad. Postavy se staly otravnými adepty na pár kopanců do hlavy. Tak jak byl Sheldon ze začátku prostě "jiný" tak byl postupem času nejotravnější postavou. To už prostě není člověk co má svůj zvláštní svět ale naprostý kretén.

Osvícení (1980) odpad!

Ani se nebudu namáhat ospravdelňovat svůj odpad. Nstojí mi to za námahu.