Dům u hřbitova (1981)

bylo by to 4, kdyby to místy neztracelo logiku, jinak celkem přijemnej horor

Machete (2010)

zábavna blbina, ktera ale nedosahuje "nekvalit" planety terror

Resident Evil: Afterlife (2010)

klady a zápory. takže nejdřív k těm kladům Andreson má rozhodně cit pro práci s 3d prostorem a myslím, že kromě camerona je to jediný režisér, který s tímto prostorem dokázal přehledně pracovat (ještě teď si vybavuju shyamalanovo 3d extempore poslední vládce větru, kde zaměrně rozmazáva pozadí a připravuje se tak o hloubku) + milla jovovich pořád dobře vypadá, umí kulit hezky oči a mluvit smyslně ať už povída jakékoliv kraviny. a právě tady je ten pes zakopaný. hlavním záporem je to že anderson si k tomuto filmu napsal scénář a on je opravdu mizerný scénárista. nesvěřil bych mu ani napsání posledního dílu 20 série pokemonů, protože bych se bál, že pohřbí celý fenomén. takže jednoduše řečeno. pokud necháte mozek v šatně a nebudete nad tím přemýšlet docela se pobavíte. nic víc nic mín, ale víc bych od této serie nikdy ani nečekal (kromě dalšího dílu :P)

Panika v městečku (2009)

hodně zajiímavý animovaný serial. schválně říkam serial a ne film protože se jedná o pásmo krátkých filmů, které jsou sami o sobě hodně povedené, originální a zábavné a hodnotil bych je na 5*. Ovšem filmová podoba je doslova ubíjející. čím víc těch dílu je tím víc se modlíte aby už byl konec. a z toho důvodu jdu na 3*

Poslední vládce větru (2010)

pokud odhlednu od toho, že to natočil Shyamalan a pokusím se na to dívat jako na dílko nejakého neznámého a začínajícího řadového režisera, tak je film prostě jen průměrnou fantasy zábavkou, která nijak nevyčníva z průměru. kdybych ale měl brát v podtaz to, že to točil on, musel bych jít na nulu :( aspoň že j tam hudba jamese newtona howarda

Ztracený kostlivec z jeskyně rozkladu (2001)

hodně zábavní snímek o špatných scifi filmech od fanoušku špatných scifi filmu 50. let, znalost této kinematografie ale není úplně nutná

Hvězdné války: Sváteční speciál (1978) (TV film)

jedná se estrádu takže se to moc hodnotit ani nedá, já jen, že jsem u toho usínal protože je to zábava pro děti v předškolním věku :)

Pan Nikdo (2009)

hodnotím film čistě emocionálně

Love Camp 7 (1969)

místama mi z toho bylo špatně, ale jinak takovej přůměr.

Predátoři (2010)

tak dobrá správa je, že predátoři už nejsou teenagerovskými vyvraždovačkami (AvP2) ani videohrami (AvP). film samotný je sice kliše na kliše, ale když jsou to klišé s Tiernanova původního Predátora a s Cameronových Vetřelců tak je to jen dobře. jediné co mi vadilo bylo režijní pojetí nimroda antala, který od revizorů působí jako by si v americe nechal udělat lobotomii nebo bral sedativa po kilech. jinými slovy natočil co měl na papíře i jak to tam bylo popsaný bez jediné invence, t.j. mohlo to být vic strašidelné a víc napínavé, víc něco atď, ale vyloženě špatné to není, a lidí co třeba equilibrium hodnotí na pět hvězd, zklamaní nebudou.:P