• Romantický

Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)

Nejvíce mne potěšila chvílemi znělka z YAB. A to ostatní už posuzujte sami dobrý scénář a postavy. Dokonalá scéna kdy si s někým povídáte přes myšlenky. Já to doporučuji vidět.

Ondine (2009)

Asi jsem se při hodnocení trochu přehmátla. Jasný 4* a zasloužený. Moc zajímavé a zvláštní zpracování. Skoro jsem jí to uvěřila.

Betoben baireoseu (2008) (seriál)

Tento seriál mi vysloveně vypěstoval lásku k vážné hudbě. Napíšu víc, až už to konečně uvidím po druhé, na což se teď právě chystám. Tak konečně jsem se odhodlala a našla si čas. Maestro je snad dirigentem i v opravdovém životě i když možná ne v orchestru. Věřila jsem mu ten jeho úporný zápal. Nechat klasické klasickým a je to určitě dobře. Na druhé straně řeky stojí můj rytíř na bílém koni Jang Geun Suk mne nikdy nezklame. Díky němu jsem to viděla jako třetí seriál z JK, zatím shlédnuto 2x :) a tak je tu prostě roztomilý jak máchá rukama. :)) Celkově je obsazení velice podařené. Nemám tomuto doramatu co vytknout. Můžu pouze doporučit. Taky máte po shlédnutí chuť všechno dirigovat nebo si pustit Vltavu?

Bichunmoo (2006) (seriál)

Myslím, že po tomhle nebudu moct nějakou chvilku koukat na seriály. Absolutně mne to dostalo. Ať už postavy, příběh, žádné přetáčení, ani jedno! :) Miluji ty jejich pohledy, gepardího brášku, Hero a to absolutně nejhezčího, zloduchy i když tentokrát jsem i k nik měla blízko. Všechny dívčí postavy měly úžasný charaktery, a to mi ze začátku jedna lezla vážně na nervy. V seriálu se na chvíli objeví malá Park Shin Hye tak to jsem prostě musela vidět. Navíc díky ní jsem na to koukla. No tohle History fantasy drama budu ještě dlouho rozdýchávat. Absolutně jasných 5* . Pro mne od Rooftop prince další skvělé překvapení z poslední doby. No s tím kouká ním nekoukáním :) stejně to nevydržím a budu koukat dál a dál.. OST a hlavní soundtrack mi zní v uších ještě teď. Krásný zážitek. :*)

Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)

První díl byl vážně alespoň pro mne příšerný. Nemohla jsem vystát jak hlavní hrdinku tak hlavního hrdinu. Ale jakmile přišel další díl opravdu hodně jsem se bavil. Nejradši jsem nakonec měla tatínka a to jeho mlácení ve výtahu. :) Nakonec jsem si zamilovala jak hlavního hrdinu tak i vedlejší postavy. Hlavní hrdinka, mno taky pak byla v pohodě a zamilovala jsem si jí zase v jiných seriálech. Tenhle seriál řadím mezi průměr 3,5*

Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)

Krásně natočené ty barvy se mě líbily. Nádherná herečka a pronikavé oči hlavního herce se mně taky líbily. Ale to ostatní, nechápu to přílišnou natahování. Přece jen je to mnohem hezčí než film, ale dalo se to jako film natočit. Za hudbu dávám 5* ale za zbytek jen tři, tak že nakonec 3.5* . Ještě promyslím...

Choegoui sarang (2011) (seriál)

Mám vážně moc ráda Hyo-jin Kong. Nikdy mne jako herečka nezklamala a i tady byla důvod proč jsem se dívala. Ale prostě oni k ní snad nikdy nedají nikoho o kom bych věřila, že ho miluje. Prostě to byl skoro jediný seriál, který jsem nedokoukala kvůli hlavnímu herci, prostě se mi nelíbil. Nemůžu za to, tohle by jinak byla skvělá komedie.

Arangsaddojeon (2012) (seriál)

Přesně souhlasím s Georgiana. Je to moc hezká pohádka OST taky skvělý, ale ty poslední díly už být prostě nemusely jinak bych dala 5*.

Černobílý svět (2011)

Jeden z nejlépe udělaných filmů podle knižní předlohy. (knihu jsem četla a je má nejoblíbenější)

Goyangineun idda yaong (2014) (seriál)

Ne Ne dávala jsem tomu šanci celých 5 dílů. Vlastně jediné co bylo dobré byl námět a hlavní dívčí postava byla taky ok, ale to okolo, to byla hruuuuuuuza :( Bohužel jediné na co se dalo koukat byl kočičky na které mám slabost a kvůli kterým jsem se na to těšila. Hluboké zklamání. Jestli takhle budou vypadat budoucí komedie tak nevím..