• Romantický

Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (seriál)

Jeden z nejpohádkovějších seriálů. Nikdy by mne nenapadlo, že se mne někdy tak moc dotknou postavy a herci jako Jang Hyuk (kterého jsem viděla a oblíbila si ve Thank You) a Na Ra Jang (před tím jsem jí viděla ve filmu Sky and Sea). Všichni měli úžasné charaktery Gunuv smích, no to asi zmiňovat nemusím :)))). Plakala jsem když už jsem ho slyšela a zároveň poté, když jsem ho neslyšela. Prostě - Nejpohádkovější :)

Forrest Gump (1994)

Na tomto filmu jsem prostě vyrostla. Nezapomenutelné, úžasné, klasika. Nejlepší film Ameriky, na který by měli být lidé hrdí.

Princess Tutu (2002) (seriál)

Celkově to bylo takové Ťu ťu ňu ňu :)

Goong S (2006) (seriál)

Nerada hodnotím seriál před shlédnutím. Tudíž nebudu hodnotit, ale to co se zde odehrává je něco co jsem dlouho nezažila. :) Tak za prvé, všichni v tomto seriálu jsou překrásní :) nebudu vysvětlovat však uvidíte. Do 9 dílu to je v pohodě, ale od té chvíle je to opravdu za trest. Vůbec mne nezajímá jak to dopadne proto, že se krásný princ změní a ošklivé kačátko (promiňte mi to, ale ten kdo ho ostříhal by zasloužil nakopat). Nezachránila to ani PSH jako záporná postava. Při jednom dílu nebo spíš, mno prostě když mi došlo, že je to vlastně docela hovadina, tak jsem se nehorázně rozesmála až jsem se sama musela krotit. Kouknu už asi jen na poslední díl a ukončím sledování. Raději si pustím šneka a prince.

Anna ze Zelených vršků (1985) (TV film)

Na tento několika dílný film-seriál jsem se dívala až v pozdější době (16 let) než mi byl nejspíš určen, ale moc jsem si ho zamilovala a nikdy na něj nezapomenu. Moc se mi líbila doba a hlavně kostýmy. Pro mne krásný kanadský počin :)

Moojungdoshi (2013) (seriál)

Je vidět, že Korejci se s Pusanem nemazlej. Na JK ze začátku opravdu dost bezcitné a kruté. Co bych také měla čekat od bezcitného města. Jestli si tento seriál pustím znovu nevím. Každopádně Doktorovi to moc seklo a jeho spřízněnou duši jsem už také znala. Líbil se mi jejich vztah a vlastně nakonec všechny vztahy v drogovém průmyslu obklíčeném klasickou korejskou policií, která není žádný svatoušek. vysvětle te mi jen to proč muselo tolik lidí zemřít. Má to moc dobrý scénář i kameru. Pro mne je to 4,5 *. Tak ještě uvidím.

7Keup kongmuwon (2013) (seriál)

Líbilo se mi to a moc a nechápu, že se to tak moc lidem nelíbilo. Woo Joo byl úplně jinej než v Gaksitalovi tak že smekám. Jinak hlavní herečka byla v poho už jsem si jí oblíbila: ). Užívala jsem si to nevím proč je zde napsáno romantický když je to spíš komedie. A prostě hezký to bylo..

Tamnaneun doda (2009) (seriál)

Bylo to kouzelné, malebné, roztomilé, skvělé, usměvavé..... Prostě zamilovala jsem si Tamnu na první pohled. A doufám, že si tohoto seriálu všimne více lidí. Určitě doporučuji !!! PS: Děkuji andiek05 inspirovala jsem se, (zase) :))

Saranghanda, saranghaji anhneunda (2011)

Pomalejší film jsem už dlouho neviděla. Trochu mi to připomínalo francouzské filmy. Docela hezké, ale už se na to nemusím podívat. To jak balili ty hrnky to je docela nezapomenutelný.

Ai em Saem (2007) (seriál)

Roztomile přihlouplé až dětinské a já nevím co ještě. Nevím jestli je to tím, že je to průměrné, ale zase na druhou stranu opravdu dobrý herecký výkon učitele (Sama), který snad ani toho retarda nehrál :) Líbila se mi i Min Jung Park , TOP a učitelka. Ti byli opravdu skvěle roztomilí. Lee min Ho mno o tom ani nemluvím. Je dobrý vidět ho alespoň jednou opravdu uvolněného. Přes tu srandu a tak je to pořád jen průměr. Nikdy nepochopím jak někdo může milovat tarantuli. :))